En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

2. Dünya Savaşı Battlefield 5 ile bizi bekliyor!

FPS oyuncularının merakla beklediği Battlefield 5 oyunu tanıtıldı. Bu defa Battlefield 5 ile 2. Dünya Savaşı’na katılıyoruz. Battlefield 5 ile Call of Duty’nin çekişmesi bu yıl heyecanlı geçecek gibi görünüyor.

0 495

Geçtiğimiz günlerde hikaye modu olmayan Call of Duty Black Ops 4 oyun dünyasını epey sarsmıştı. Bu yıl doğru düzegün bir FPS oyunu çıkmayacak mı derken, EA merakla beklenen Battlefield 5 oyununu tanıttı. Hem de ne tanıtma. Battlefield V yeni oyun modları ve grafikleri ile bu yıl FPS oyununa doymamızı sağlayacak.

Battlefield 5 çıkış tarihi

Açıklanan bilgilere göre; Battlefield 5 19 Ekim 2018 tarihinde PCXbox One ve PlayStation 4 platformlarına gelecek. Battlefield V: Deluxe Edition sürümünü ön sipariş ile satın alan oyuncular ise oyunu 16 Ekim 2018‘de oynayabilecek.

2. Dünya Savaşı’nı konu alan Battlefield V, EA açısından bir ilke imza atacak. Battlefield V‘te serinin diğer oyunlarında olduğu gibi para ile Premium Pass satın alma olayı ortadan kalkıyor. EA, gelen eleştirileri değerlendirmiş olacak ki, Battlefield V‘in multiplayer bölümünde herkse eşit bir deneyim sunacak.

Premium Pass olmadığı için tüm oyuncular DLC satın almadan yeni içeriklere ulaşabilecek. EA, son dönemde artan multiplayer furyası için de iyileştirmeler yapıyor. Battlefield V‘te; karakterlerinizi üniforma, kostüm, yüz, ırk, savaş boyaları ve diğer araçlar ile kişiselleştirebileceksiniz.

Ayrıca karakterde olduğu gibi silahlar da özelleştirilebilecek. BF5’e yeni oyun modları gelecek. Bu modlar Grand Operation ve Battle-Royale tarzında mekanikler sunacak. 64 oyuncuya kadar çıkabilen bu modlarda, kendimizi günlerce sürecek savaş hikayelerinin içerisinde bulabileceğiz.

Grafikleri ile göz dolduran BF5, ayrıca en yakın rakibi Call of Duty‘e göz dağı vermiş. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Battlefield 5 Türkçe

Son olarak Battlefield V‘in Türkçe dil seçeneği ile gelme ihtimalinin bir hayli yüksek olduğunu düşünüyoruz. Ancak oyunun Origin sayfasında desteklenen diller arasında Türkçe seçeneğinin şimdilik bulunmadığını belirtelim.

Oyunun görsellerine aşağıdaki sliderdan ulaşabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi