En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

2018 Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

Yüksek fiyatlardan şikayetçi olan oyun severlerin dört gözle beklediği Steam yaz indirimleri geldi çattı.

0 502

Halen resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen yaz indiriminin ne zaman başlayacağı belli oldu. Daha önce duymayanlar için için kısaca bahsetmek gerekirse, Valve‘nin artık geleneksel bir hal alan Steam yaz indirimi istediğimiz oyunları daha uygun fiyata almamıza olanak ağlıyor. Oyunlara büyük ilgi duyduğu halde bütçesini zorlamak istemeyenlere hitap ediyor. Böylece uzun zamandır beklediğiniz oyunları daha uygun fiyatlı şekilde satın almanız mümkün oluyor. Buna rağmen aynı anda birçok oyunun indirime girmesi seçim yapmayı zorlaştırıyor ve cüzdanımızın öyle ya da böyle bir şekilde boşalmasına neden oluyor. Valve’nin düzenli olarak indirim yaptığı dönemler Black Friday (Kara Cuma), yaz ve kış olarak biliniyor. İşte dört gözle beklediğimiz yaz indiriminin ne zaman başlayacağı netlik kazandı.

Steam Yaz İndirimi Ne Zaman?

Steam’in veri tabanındaki pek çok farklı bilgiyi kategorilendiren Steam Database’in paylaşımına bakılırsa yaz indirimleri 21 Haziran‘dan itibaren başlayacak. Bu tarz siteler direkt Steam’in veri tabanı üzerinden elde ediyor. Bu sebeple tahminleri büyük oranda doğru çıkıyor. Bizlere de açıklanan bilgiler doğrultusunda bütçemizi ayarlamak ve cüzdanımızın hızla boşalmasına hazırlanmak düşüyor.

Video

Konsol için hazırlanmış en ilginç aksesuar

https://video.vidyome.com/embed/hwlBUfQxoDC.htm

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi