En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

2019’un en iyi Torrent siteleri

2020 yılı için kullanabileceğiniz en güvenilir ve en hızlı torrent sitelerini sizler için bir araya getirdik. Gelin en iyi torrent siteleri listemize birlikte bakalım.

0 100

Ares, Kazaa, Sharedonkey, Napster, Eule, Limewire derken bilgisayardan bilgisayara indirme sistemleri (P2P) epey bir gelişim gösterdi. Bu gelişimin sonucunda tabii ki de gelir kapısı da oluşturuldu. Kimi siteler dosya indirmeler için paylaşım kotası koyarken, kimileri paralı üyelik isteyebiliyorlar. Torrent sistemi yıllardır yasal mı yoksa yasal değil mi tartışmalarının odağında yer alıyor. Bu doğrultuda bakacak olursak torrent sadece masum bir paylaşım sistemi olarak kendini tanımlıyor.

Ancak burada paylaşılan DRM korumalı içerikler, işin yasal olmayan yanlarını öne çıkarıyor. Tabii bu torrenti başlı başına illegal yapmıyor. Örneğin; Shareware yazılımlar yasal olarak torrent sitelerinde yer alabiliyor. Ücretsiz olarak sunulan bu yazılımlar hatta oyunlar torrent kullanımında çok az bir etkiye sahip.

İşte en iyi torrent siteleri listesi

Gelelim listemize ve size yol gösterecek, bizim değerlendirmelerimiz ışığında belirlenen en iyi torrent siteleri listemize. Aşağıdaki sitelere eklenmesini önerdiğiniz siteleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.

1 1337x.to

1337x.to

Kullanıcılar genellikle torrent, dizi, film ve oyun indirmek için kullanıyor. Yasa dışı olan bu içeriklere ulaşmak hala devletler ve firmalar tarafından engellenemiyor. Çünkü P2P protokolü ile çalışan bu hizmet doküman üzerinde hala yasal görünüyor. Peki, torrentin hiç mi zararlı yanı yok?

2 EZTV

EZTV

Torrent siteleri çoğu zaman kullanıcıların verilerini çalmaya odaklanıyor. Bu aşamada kullanıcılar torrent seçerken çok dikkatli olması gerekiyor. Biz de bu rehberimizde 2020’de kullanabileceğiniz en iyi torrent sitelerini bir araya getirdik. Bu siteler hem güvenlik olması hem de hızlı olması ile ön plana çıkıyor.

3 Limetorrents

Limetorrents

Ayrıca sizler için derlediğimiz sitelere girmek için herhangi VPN veya DNS çözümü kullanmanıza gerek yok. Direkt olarak siteye giriş yapıp dilediğiniz torrenti indirmeye başlayabilirsiniz.

4 MagnetDL

MagnetDL

5 The Pirate Bay

The Pirate Bay

6 TorrentDownloads

TorrentDownloads

7 Torrentz2

Torrentz2

8 Zooqle

Zooqle

9 YTS

YTS

Torrent nedir?

BitTorrent dosya dağıtım sisteminde, bir torrent dosyası veya METAINFO, dağıtılacak dosyalar ve klasörler hakkındaki meta verileri içeren ve genellikle katılımcıların her birini bulmasına yardımcı olan bilgisayarların olduğu izleyicilerin ağ konumlarının bir listesidir.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi