En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

3 aylık PlayStation Plus aboneliği indirime girdi!

Yaz tatilini oyun ile geçirenlere özel 3 aylık PlayStation Plus aboneliği indirime girdi! Sony’nin yaptığı bu yaz indirimini kaçırmayın, detaylar haberimizde.

0 446

Dünya üzerinde 31,5 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan PlayStation Plus (PS Plus) servisi, oyun severler için yaptığı yeni indirim ile karşımızda. 3 aylık PlayStation Plus aboneliği için kullanıcılarına %25 indirimle sunuluyor.

3 Aylık PlayStation Plus Aboneliği Ne Kadar?

Standart fiyatı 74,99 TL olan üç aylık PS Plus üyeliği kısa bir süre için 55,99 TL‘ye satılacak.

Kampanya döneminde her PSN kullanıcısının indirimli fiyattan sadece bir kere faydalanabileceğini belirtelim.

PlayStation Plus Aboneliği Kampanyası Ne Kadar Sürecek?

Mevcut PS Plus üyeleri de indirimli fiyat üzerinden üyelik sürelerini uzatabilir. Kampanya 9 Temmuz 2018‘de Türkiye saati ile 12:00’da sona erecek.

PlayStation Plus Nedir?

PS Plus PlayStation’ın oyunculara sunduğu çevrimiçi oyun oynanması için aylık ya da yıllık olarak ödenmesi gereken bedele sahip üyelik sistemidir. Bu aylık üyelik sistemine sahip olan kullanıcılar PS4’te milyonlarla oyuncu ile çevrim içi multiplayer oyunlar oynayabilir, her ay PlayStation’ın sunduğu 2 bedava oyuna sahip olabilir, sadece PS Plus üyelerine özel indirimlerden ve avantajlardan yararlanabilir ve kendilerine sağlanan 10 GB bulut depolama alanına oyun kayıtları yapabilir. PS Plus için 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık üyelik seçenekleri bulunuyor. Ayrıca PS4 sahipleri 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ile hizmeti, tüm özellikleriyle beraber kısa süreliğine deneyebiliyor.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi