En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

6 günde 15 milyon kez indirilen mobil oyun!

0 332

Eskilerin pek iyi bildiği Nintendo‘nun mobile platforma geçmesi de yankı uyandırdı. Animal Crossing: Pocket Camp, 6 günde 15 milyon kez indirildi.

Animal Crossing: Pocket Camp

Mobil oyun pazarına adımını attığından bu yana, Nintendo büyük bir ilgiyle karşılaştı. Zira firmanın en yeni mobil oyunu Animal Crossing: Pocket Camp de bu beklentiden nasibini almış durumda. 22 Kasım’da App Store ve Google Play’de indirilmeye sunulan oyun aradan geçen kısa sürede tam 15 milyon kez indirildi. Super Mario Run‘ın ardından çıkan bir diğer oyunla da başarıya koşan firma, mobil oyun pazarına alışmakta hiç zorluk çekmemiş gibi görünüyor. Fire Emblem indirmelerini ikiye katlayan oyun Super Mario Run’ın ise yarısı kadar indirilmiş durumda. Zira Super Mario Run 6 günlük mobil mağaza macerası sırasında 32 milyon kullanıcı tarafından indirilmişti. Ancak tabii bu noktada “Super Mario” isminin de etkisi büyük.

Kamp atma zamanı

Animal Crossing’in sunduğu oyun deneyimi ise alışılmışın biraz dışında. En basit tabirle oyunda kamp yapıyorsunuz. Hayvan dostlarınızla kamp alanında kendinize yaşanabilir bir bölge oluşturuyor, kelebek yakalıyor, balık tutuyor, meyve toplayabiliyorsunuz. Aynı zamanda karavanınızı da özelleştirebiliyorsunuz. Oyun ücretsiz ancak oyun içi satış sunuyor. Animal Crossing ne yazık ki şimdilik Türkiye App Store ve Play Store’da yer almıyor. Android kullanıcıları için farklı bir geliştirici tarafından oyunun kopyası Play Store’a konulmuş. Ancak indirmeden dikkat etmenizi öneririz. Amerika hesabı olan kullanıcılar oyuna buradan ulaşabilir.

Animal Crossing Video

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi