En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Batman: Return to Arkham ertelendi!

0 281

Batman: Return to Arkham çıkış tarihinden bir ay önce ertelendi!

Konsol dünyasının nacizane oyunları Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City’dan sonra Batman: Return to Arkham oyununun normal şartlarda 26 Temmuz’da, Xbox One ve PS4 için piyasaya sürüleceğini açıklayan Warner Bros, İnteractive Entertainment, ani bir karar ile fikrini değiştirdi. Şirket temsilcisi WB Games Forum’da oyunun biraz gecikeceğini belirtti. Geliştirici ekibinin Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City oyunlarını Xbox One ve PlayStation 4 için uyarlamaları gerektiğini de konuşmalarına ekledi.

Batman: Return to Arkham resmi olarak geçtiğimiz Mayıs ayında duyurulmuştu. Taban oyuna ek olarak oyuncular, oyun için çıkmış olan tüm ekstralar ve ilave indirilebilir içeriklere sahip olacaklar. Warner Bros., oyuncuların “daha iyi grafik” ve “geliştirilmiş modeller”, daha iyi çevre, ışık, efekt ve gölge ile karşılaşacaklarını belirtti. Orijinal oyunlar Unreal Engine 3 ile, geri kalanı ise Virtuous tarafından Unreal Engine 4 ile geliştirildi.

batman-return-to-arkham-city-oyunu-ps4-xbox-one-oyunalsat-oyunalsatnet-blog

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi