En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Battlefield 5 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Yaz aylarında çıkış yapacak oyunlar kervanındaki Battlefield 5 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Gelin Electronic Arts ve Dice işbirliğiyle geliştirilen Battlefield 5 çıkış tarihi hakkındaki yeni detaylara birlikte bakalım.

0 447

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Battlefield 1 gerek konusu, gerekse de oynanış dinamikleri ile oyun severlerden geçer not almayı başarmıştı. Peki ya Battlefield 5 bize neler vaat ediyor? 1. Dünya Savaşı’nda geçen önemli çarpışmaları konu edinen Battlefield 1, satış rakamları bazında da beklentileri karşılamıştı. Nitekim bu tarihsel döngüyü bozmak istemeyen EA, sıradaki Battlefield oyunu için de 2. Dünya Savaşı temasını kullanmayı tercih etti.

Battlefield 5 Çıkış Tarihi ve Oyun Modları

Bir süredir geliştirme aşamasında bulunan BF5, Ekim ayında raflardaki yerini almış olacak. Oyunun yapımcısı konumunda bulunan Dice daha önce yaptığı açıklamada Royal modunun, BF5’e çıkış tarihinden sonra ekleneceğini belirtmişti. Şimdi de benzer bir duyuru Grand Operations için geldi.

battlefield 5 çıkış tarihi- battlefield 5 ne kadar-oyunalsat.net blog-oyunaslat-ikinci el oyun-kapak

Battlefield 5 Grand Operations

Battlefield 1’de karşımıza çıkan Operations modunun biraz daha geliştirilmiş versiyonu olan Grand Operations’da oyun çıktıktan sonra BF5’e dahil edilecek.

Kıssadan hisse yapmak gerekirse, 19 Ekim tarihinde Grand Operations ve Royale modları Battlefield V’te oynanabilir olmayacak.

Daha sonra gelecek olan güncellemelerle iki modun oyuna eklenmesi bekleniyor. Olumlu taraftan bakmak gerekirse, oyun severler iki mod için de ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaklar. Malum söz konusu EA olunca, mouseun ateş etme tuşuna basarken bile mermi başına ücret istemeyebilirler diye korkar olduk desek yeridir.

BF V Cepheleri

Söylentilere göre oyunda hikaye akışının aynı Battlefield 1’de olduğu gibi cepheler halinde oyun severlere sunulması bekleniliyor. Yani hikaye tek bir kişi üzerinden ilerlemeyecek. Dolayısıyla hangi cepheyi oynamak istiyorsanız direkt olarak menüden o cephedeki savaşa giriş yapabileceksiniz.

Battlefield 5 Türkçe Olacak Mı?

Oyun severler ve sevgili üyelerimizin bize en çok sorduğu soruların başında Battlefield 5’in Türkçe desteğinin olup, olmaması geliyor. Maalesef oyun yapımcıları tarafından henüz net bir bilgi gelmemek ile birlikte, oyun hakkında yeni bilgiler yayınlandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Battlefield 5 Türkçe desteği ile ilgili yeni bilgilerden ilk haberdar olmak isterseniz, bildirimlere abone olmayı unutmayın.

Oyunalsat.net üzerinde verilmiş Battlefield V ilanları için buraya tıklayın.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi