En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Battlefield 5 için yeni tanıtım videosu yayınlandı

Electronic Arts ve Dice işbirliğiyle geliştirilen Battlefield 5 için yeni tanıtım videosu daha yayınlandı. Yayınlanan video oyundaki haritalara odaklanıyor.

0 541

Battlefield serisi son yıllarda ibresini modern savaşlara yönlendirmişti. Öte yandan geçtiğimiz sene Dice beklenmedik bir hamleyle, 1. Dünya Savaşı’nı konu edinen bir Battlefield oyunuyla karşımıza çıktı. Battlefield 1 ismiyle raflardaki yerini alan oyun, oyun severlerin gözüne girmeyi başarmıştı. Bu olumlu çıkış, satış rakamlarına da yansıyınca, yapımcı stüdyo yoluna dünya savaşları üzerinden devam etme kararı aldı.

Battlefield 5 için harita odaklı video

Normalde Ekim ayında çıkması gereken Battlefield 5, son dakika kararıyla Kasım ayına ertelenmişti. 20 Kasım’da raflardaki yerini alacak olan Battlefield 5 için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Aşağıda yer alan Battlefield 5 için yeni tanıtım videosunda da görülebileceği gibi Battlefield V’te oldukça geniş haritalar bizleri bekliyor olacak. Zira Battlefield serisinin genelinde, online haritalar hayli büyük olmaktaydı. Fakat serinin yeni oyununda yer alacak olan haritaların, eskiye kıyasla çok daha büyük olduğu da inkar edilemez bir gerçek.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Battlefield V’in merakla beklenen Battle Royale modu oyun çıktığında erişilebilir olmayacak. Dice bu modu sonradan gelecek olan bir güncelleme ile oyuna dahil edecek. Battle Royale moduyla birlikte 2 mod daha oyunun çıkışından sonra BF 5’e eklenecek.

BF 5, PC, PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak raflardaki yerini alacak.

Battlefield 5 için yeni tanıtım videosu

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi