En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Battlefield 5’in Yeni Haritası Yunanistan haritası duyuruldu

Battlefield 5’in yeni haritası Yunanistan Temmuz ayında geliyor.

0 65

EA Play etkinliğinde Battlefield 5‘in yeni haritası tanıtıldı. Marita adlı Piyade Odaklı Harita Temmuz’da oyuna eklenecek. Marita için bir de tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Battlefield 5’in Yunanistan haritası duyuruldu: Marita!

EA Play etkinliğinde Battlefield 5‘in yol haritası ve gelecek olan yeni içeriklerle ilgili de bilgi verildi. Özet olarak Battlefield 5’in yol haritası şöyle;

Al Sundan: Büyük Bir Yeni Haritada Çöl Savaşları: Yeni haritaları çok sevdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle, çok sayıda yeni savaş alanının sizi beklediğini duyurmaktan keyifliyiz. İlk durak: Kuzey Afrika çölü. Haziran’da çıkacak Al Sundan haritası, Under No Flag adlı tek oyunculu War Story’deki atmosferi temel alıyor. Topyekün çok oyunculu aksiyon için tasarlanan bu konum, uzun menzile, taşıt odaklı takım oyununa ve her menzilden çatışmalara odaklanıyor.

Marita: Piyade Odaklı Harita Temmuz’da Geliyor: Mercury haritasının yayınlanmasının ardından, Yunanistan Muharebesi, Marita ile devam edecek. Müttefik kuvvetlerin Mihver ordusuna karşı son bir savunma yaptığı bu haritanın eğimli dağ sırtlarında ve kasabanın dar sokaklarında konuşlanacaksınız. Piyade odaklı bir harita olan Marita’da dört asker sınıfı da sahneye çıkabilir. Tanklar ve uçaklar kenara çekilerek yerlerini kaldırım taşlı sokaklardaki yüksek tansiyonlu piyade çatışmalarına ve gizli saldırılara bırakacak.

Operation Underground: Yerin Altında Hızlı Aksiyon: Klasik Operation Métro haritasını sevenler bu yeni haritadan büyük keyif alacak: Operation Underground. Oyunseverlerin gözdesi olan bir Battlefield™ 3 haritasından esinlenilen bu harita, kıyasıya bir piyade odaklı aksiyona esneklik ve eğlenceli oynama yolları ekliyor. Şehrin sokaklarında, avlularda, plaza bölgesinde, hizmet tünellerinde, tren istasyonlarında ve diğer yerlerde savaşacağınız bu haritada birbirinden farklı alanlar olacak ve farklı oyun tarzları kullanılabilecek. Ekim’de çıkıyor.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi