En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Call of Duty: Black Ops 4 Çoklu-Oyuncu Beta Fragmanı Yayınlandı

Oyun severlerin merakla beklediği Call of Duty: Black Ops 4 Çoklu-Oyuncu Beta Fragmanı oyun hakkında küçük detayları bizimle paylaşıyor. Gelin bu fragmana birlikte göz atalım!

0 437

Call of Duty: Black Ops 4 Çoklu-Oyuncu Beta Fragmanı hakkında

Call of Duty: Black Ops 4 oyununu ön-sipariş ile almış olanlar için kapalı beta testi yaklaşıyor. Öncelikle PlayStation 4 oyun konsolu için başlayacak olan test, daha sonrasında Xbox One ve PC platformlarının da katılımı ile 13 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek. Önümüzde yaklaşık dört günlük bir süreç varken, Activision ve  Treyarch Studios heyecanı ve ilgiyi daha fazla çekebilmek adına yeni bir fragman yayınladı.

Call of Duty: Black Ops 4 Çoklu-Oyuncu Beta Fragmanı, kapalı beta testinde erişim sağlayabileceğimiz şeylere bir ön-bakış yapma fırsatı bulunuyor. Bunlar, on Specialists birimi, altı harita, altı mod, silahlar ve daha fazlasını görebilmek mümkün oluyor. Halihazırdaki haritalardan üç tanesini daha önceden gördüğümüz fragmanda, yeni haritalardan da kısa kesitlere denk geliyoruz.

En son 17 Mayıs 2018 tarihinde Call of Duty: Black Ops 4 oyununun ilk detaylarını almıştık. Bu detayların arasında  Blackout adı altındaki Battle Royale modu da vardı. Yayınlanmış olan fragman sırasında ise, oyuncular tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklenen bu mod ile ilgili de kısa bir oynanış da görebiliyoruz.

Call of Duty: Black Ops 4 Çoklu-Oyuncu Beta Fragmanı

Kaynak: IGN

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi