En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Call Of Duty: Infinite Warfare çıkış videosu yayında

0 237

Yaz aylarında oyun firmalarından gelen son ataklardan biri olan Call of Duty: Infinite Warfare için tanıtılan videoda yakından tanıdığımız Jon Snow da var.

Oyun firmaları kış ve gelecek yaz aylarına damga vuracak oyun tanıtımlarını bir bir bombalamaya devam ederken son atak Call of Duty cephesinden geldi.

First person shooter (FPS) meraklılarının merakla beklediği tarihe sayılı günler kaldı. Yılın en çok beklenen oyunları anketlerinde ilk sıraları oynayan oyun Call of Duty: Infinite Warfare’in çıkışına birkaç hafta kalmış olsa da oyunun çıkış videosu şimdiden oyuncularla buluştu.

Geliştirdiği senaryo modlarıyla her zaman iddialı olan oyun serisi, yeni oyununda da bu geleneğini sürdürmeye devam ediyor. Yayınlanan video bir oyun videosundan ziyade film fragmanını anımsatıyor. Aksiyonun bir an olsun durmadığı videoda Game Of Thrones’ta Jon Snow olarak tanıdığımız Kit Harington da yer alıyor. 4 Kasım tarihinde raflardaki yerini alacak olan oyunun çıkış videosuna gelin hep beraber göz atalım.

Call of Duty: Infinite Warfare Videosu

 

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi