En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Call of Duty: Infinite Warfare’den PC oyuncularına kötü haber

Call of Duty oyun severlerin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare fragmanı ile hayranlarını üzen firma şimdi de ikinci bombasını patlatıyor.

0 247

YouTube’da hayranlardan aldığı tepkiden sonra Call of Duty yeni bir isyanla karşı karşıya olabilir. Zira PC oyuncuları oyunu Steam yerine Windows Store’da alırsa çoklu oyuncu modunda oyunu Steam’den alanlarla beraber oynayamıyor.

Activision sık sorulan sorular kısmında Call of Duty: Infinite Warfare’in Windows Store’dan alınan versiyonunun sadece aynı ekosistem içinde oynanabileceğini açıkladı. Bu durumda PC oyuncuları Windows Store’dan aldıkları CoD: Infinite Warfare oyununu Steam’den alan PC oyuncularıyla oynayamayacak. Üstelik aynı sınırlama Call of Duty: Modern Warfare Remastered versiyonunda da geçerli. Windows Store’dan alınan Infinite Warfare’in Xbox versiyonuyla da oynanamadığını söylemekte fayda var.

Windows 10 ve Xbox’ın platformlar arası oyun oynamayı mümkün kılan son duyurusunun Call of Duty için geçerli olmaması keyif kaçıran bir durum. Ancak Steam ve Windows Store kullanıcıların birlikte oynayamaması daha da üzücü. Bugün satışa çıkan oyunu almadan önce hangi platformu seçeceğinizi iyi düşünün deriz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi