En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Call of Duty Mobile için yeni bir mod daha duyuruldu

Kısa bir süre içerisinde 100 milyon indirme başarısına ulaşan Call of Duty Mobile, yeni modları ile bu başarıyı devam ettirmeye kararlı gibi duruyor.

0 76

Bilindiği üzere Activision oyunu Tencent bünyesindeki Timi Studios’a emanet etmişti. Şimdiye kadar başarılı bir iş çıkaran Timi ekibi, yayınladıkları ilginç modlarla da oyun severlerin heyecanını canlı tutmayı başarıyor.

Zira geçtiğimiz gün bu modlara bir yenisi daha eklendi. Yeni eklenen modda oyuncular yalnızca keskin nişancı tüfeği kullanarak birbirleriyle savaşıyorlar.

Oyunu oynayanların da bildiği üzere kısa süre önce yalnızca tabancaların kullanıldığı bir mod oyun severlerin beğenisine sunulmuştu.

Elbette bu modların gelip geçici olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor. Mesela tabanca modu sonlanınca, keskin nişancı tüfeği modu oyuna geldi. Muhtemelen bu mod sonlandığında da farklı bir mod göreceğiz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi