En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Call Of Duty: Modern Warfare için ön indirim tarihi ve saati açıklandı

Call Of Duty: Modern Warfare artık çıkışı için geri sayımı başlattı. Oyunun oyuncular için ne zaman oynanabilir olacağı da belli oldu.

0 45

2019’un son aylarına yaklaştığımız bugünlerde en çok beklenen oyunlardan biri Call Of Duty: Modern Warfare. Artık çıkışı için son günlere girdiğimiz oyun, oyun severlerle buluşmak için adeta saatleri sayıyor. Oyunun erişilebilir olacağı saatler ise yapımcı tarafından açıklandı.

Call of Duty: Modern Warfare Çıkış Tarihi

Activision’ın yayınladığı blog yazısında oyunu ön siparişle alanlar için PC’de ön indirme sürecinin 22 Ekim‘de Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacağı kaydediliyor. Böylece ön siparişle satın alan oyuncular, oyun çıkışında oyunu hemen oynayabilmek için 2 gün önceden avans kazanmış oluyor. Bildiğiniz gibi oyun yüksek indirme boyutuyla çok konuşulmuştu.

Sistem Gereksinimleri Nedir?

Sistem gereksinimlerinde 175 GB’lık alan isteyen oyunun ilk indirme boyutu o kadar büyük olmayacak. Ancak yine 100 GB’a yakın, hatta üzerinde bir indirme boyutuyla karşılaşabilirsiniz. 175 GB’lık alan ise oyunun tüm içerikleri için ihtiyaç duyulan toplam alan olarak belirtilmişti. Oyunu ise PC oyuncuları 24 Ekim’i 25 Ekim’e bağlayan gece Türkiye saati ile 04:00‘dan itibaren oynayabilecek. Konsol sahipleri için bu saatlerde değişiklik gösterebileceği kaydedilirken; oyuncuların konsol arayüzünden oyunun indirme saatini görüntüleyebileceği de açıklamalar arasında yer alıyor.

Loot Box olacak mı?

Call Of Duty: Modern Warfare “loot box” barındırmıyor Gelecek oyunun loot box sistemi barındırmayacağını da kaydedelim. Bilmeyenler için; loot box sistemi oyun içinden satın alınabilen ya da kazanılabilen, içeriği belli olmayan kutularla oyunculara yeni eşyalar veya kozmetikler verilebiliyor. Bu yöntem pek çok oyunda oyun içi gelir sistemi olarak kullanılıyor. CoD: Modern Warfare ise bu sistem yerine yeni yeni popüler hale gelen Battle Pass (Savaş Bileti) sistemini oyuna dahil ediyor. Bu sistem oyunculara belli sezonlarda farklı içerikler sunuyor.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi