En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Christiano Ronaldo Juventus transferi, Fifa 19’u zor duruma soktu

Fifa 19 tanıtımlarında Real Madrid forması giyen Christiano Ronaldo, Torino ekibi Juventus’a transfer olunca EA Sports ne yapacağını şaşırdı.

0 555

Yaz başından beri en çok konuşulan, ha gitti ha gidecek derken, Cristiano Ronaldo Real Madrid’den, İtalya’nın Serie A Juventus‘a transfer oldu. Bu transfer Real Madrid taraftarlarınca beklense bile buruklukluk, Juventus taraftarlarında sevince sebep olurken Fifa 19 tarafında ise bir soruna yol açabilir. Bunun sebebi ise Fifa 19’un kapağında Real Madrid formasıyla Cristiano Ronaldo’nun yer alması.

Christiano Ronaldo Juventus transferi açıklandı. Peki Fifa 19 kapak görseli değişecek mi?

Son yılların belki de en önemli transferi gerçekleşti fenomen futbolcu Cristiano Ronaldo Real Madrid‘den Torino ekibi Juventus’a transfer oldu. Bu transferin oyun dünyası ile bir bağlantısı yokmuş gibi gözükse de özellikle futbol oyunları severler için de önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu transfer sonrası, Real Madrid formalı olarak gözüken Cristiano Ronaldo Fifa 19 kapağı değişebilir. Tabii bu değişikliğin o kadar da kolay olmayacağını söyleyebiliriz. Bunun sebebi de lisans anlaşmaları. EA Sports lisans anlaşmaları gereği Real Madrid’e formasını kullandığı için belirli bir lisans ücreti ödüyor. Genellikle süreli olan bu anlaşma tümden iptal edilecek mi, yoksa anlaşmalar bu transfer koşulları da göz önünde bulundurularak mı yapılıyor bilmiyoruz. Ancak kutulu oyunların kapak basım işlemlerinin de aylar öncesinden yapıldığını göz önüne alırsak, lisans anlaşmaları iptal edilse bile, Juve formalı Fifa19 kapağı ne zaman gelecek bilinmiyor. Ancak bu transferin EA Sports’u zora soktuğunu söyleyebiliriz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi