En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

CoD: İnfinite Warfare multiplayer videoları yayında

Sevilen aksiyon serisi Call of Duty serisinin yeni oyunu İnfinite Warfare multiplayer videoları yayınlandı. Yayınlanan iki videoda görünen o ki bir çok değişiklik bizleri bekliyor olacak.

0 295

Call of Duty serisi her yeni oyunla bizi geleceğe götürüyor. Battlefield’ın bu sene sürpriz yaparak geçmişe dönmesinin ardından uzay temalı fütüristik aksiyon oyunlarını sevenler Call of Duty: İnfinite Warfare‘i heyecanla beklemeye başladı. Oyunun yayınlanan yeni videoları, oyuncuların en merak ettiği mod olan multiplayer modunda neler yapılabileceğini gözler önüne seriyor. 

Videolardan anlaşılabileceği üzere oyun Black Ops 3’teki atmosferin bir benzerini sunuyor. Hızlı oynanışın korunduğu yapımda her karakter sınıfının kendine has özellikleri bulunuyor ve bu yetenekleri kullanarak rakiplerini alt etmeye çalışıyor. 4 Kasım tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformları için raflardaki yerini alacak olan oyunu şu anda sipariş veren oyuncular bazı ekstra özelliklere kavuşuyor. Oyunun multiplayer modunu detaylarıyla gösteren videolara hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

VIDEO

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi