En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

En önemli strateji oyunlarından Cossacks’in 3.sü geliyor!

Aynı anda 8 kişinin oynayabileceği multiplayer modu ve 10,000 asker ile aynı anda savaşmanın keyfini çıkarmaya hazır olun

0 276

Strateji oyunu seveler uzun zamandır eski oyunlarla yetinmeye çalışıyorlar, çıkan oyunları da beğenmiyorlardı. Nerede o eski Red Alert 2 & Age of Empires oyunları diyenlere müjdeli haber gecikmedi. Cossacks günlerimiz diye hayıflanan oyunculara müjde, GSC Game World oyunun yenisinin 20 Eylül’de piyasaya sürüşeceğini duyurdu.

İlk defa 2000 yılında piyasaya çıkan ve 2D izometrik grafikleri ve yaratabileceğiniz derin stratejiler ile Age of Empires’a göre daha “makro” bir oyun arayanların tercihi olan Cossacks on yılın ardından bu defa 3D grafikleriyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

17 ve 18.yüzyılda geçecek olan oyunda 12 ülke ve beş ayrı senaryo bulunacak, aynı zamanda 8 kişilik multiplayer desteğiyle de arkadaşlarınızla birlikte oynama keyfini tadabileceksiniz.

S.T.A.L.K.E.R konusunda da GSC Game World’den yeni haberler beklemeye devam edeceğiz.

 

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi