En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

CS:GO için çok sürpriz güncelleme

CS:GO için sürpriz bir güncelleme yayınlanıyor. 20’nci yaşına özel oyunculara sunulacak olan CS:GO’nun yeni güncellemesi beraberinde bakın neler getiriyor?

0 32

Orijinal Counter-Strike ilk kez 19 Haziran 1999 tarihinde karşımıza çıktı. O günden bu yana hala popülerliğini koruyan oyun, artık 20 yaşında ve bu yaşına özel oyuncularına minik bir sürprizi var.

CS:Go Yenileme

Yeni paylaşılan CS:Go güncellemesi ile birlikte AUG’a bir kez daha el atıldı. Son dönemin en popüler silahı olan AUG’un ateş oranı düșürülürken dürbünü kapalıyken yapılan atışların ayarıyla oynandı. Ayrıca Valve, Counter Strike’ın 20. yıl dönümü nedeniyle eski oyuncuların yakından tanıdığı ve artık efsane haline gelen Dust 2 haritasının retro versiyonunu oyuna ekledi.

cs go icin cok surpriz guncelleme-oyunalsat.blog-oyunalsat blog-oyun haberleri-teknoloji haberleri-ic

Bunların yanı sıra güncellemede Danger Zone moduna ait bazı değişikliklere de el atılırken oyuna ayrıca Chicken Capsule eklendi. Diğer gelişmelerden daha fazla ön plana çıkan retro Dust 2 haritasının gelişinin oyuncular tarafından nasıl karşılanacağını zamanla göreceğiz.

Uygun fiyatlı Counter-Strike: Global Offensive ilanları için BURAYA tıklayın.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi