En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Cyberpunk 2077 ikinci kez ertelendi

CD Projekt Red’in geliştiriciliğini ve yayımcılığını yaptığı iddialı oyunlardan biri olarak görülen Cyberpunk 2077 ikinci kez ertelendi.

0 79

Cyberpunk 2077 oyunu için ilk önce 16 Nisan’da çıkacağı için haber yapmıştık fakat görülen o ki daha önce açıkladığımız oyunun ertelenen çıkış tarihini 17 Eylül’den de öteye atılacağı gözüküyor. Bir önceki erteleme sebebinde bazı teknik kontroller gösterilerken bu sefer de çıkış tarihine 3 ay varken, Cyberpunk 2077 ikinci kez ertelendi. Beklenen oyunun içerik, oynanış, görevler, ara sahneler, yetenekler, oyun içi eşyaların vb. hazır olduğunu ama oyunun çok devasa ve karmaşık olduğundan ötürü çok hassas davranmaları gerekliliğini söyledi. Bu yüzden stabilizasyon ve bazı yeni tespit edilen hataların giderilmesi için bu erteleme kararının alındığı açıklandı. Açıkçası yurt dışı ve yurt içindeki forumlara baktığımızda, oyunun çıkışının ertelenmesinin bir hayli üzüntü yarattığı gibi kullanıcıları üzdüğü gözüküyor.

Cyberpunk 2077 bir kez daha ertelendi

Cyberpunk 2077 çıkışını bekleyen bir çok oyun severin olduğu azımsanamayacak bir gerçek. Öte taraftan ise mutlu diyebileceğimiz bir haber de var; oyunu önceden oynayacak kişiler olacak.  Her ne kadar Cyberpunk 2077 ikinci kez ertelendi diye üzüntü yaratmış olsa da, Dünya genelinde seçilen oyun yazarları ve yayıncılar 25 Haziran’da oyunu oynayacak ve test edecekler. Firma bu şekilde hem oyun hakkında fikirleri alacak hem de beklentileri daha da yükseltecek.

Cyberpunk 2077 için beklentiler büyük, öyleki ünlü aktör ‘in dahi oyunda bir rolü yer alıyor. Tek ve çok oyunculu seçenekleri yer alan oyun ütopik şehir Night City’de geçiyor. Oyunda yer alan karakterin gözünden görüntülenebilen oyun bilgisayar korsanı, mekanik beceri, menzilli silah kullanımı ve yakın dövüş gibi seçeneklere sahip. Oyunu hem birilerini öldürerek hem de kimseyi öldürmeden bitirmek mümkün kılıyor. Microsoft Windows, PlayStation 4, Stadia ve Xbox One tüm platformlar için aynı anda yayınlanması planlanıyor.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi