En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Darksiders 3 çıkış tarihi açıklandı

Uzun süre önce duyurulan Darksiders 3’ün çıkış tarihi de sonunda netlik kazandı. THQ Nordic, Darksiders 3 çıkış tarihi ve oyunun ön sipariş fiyatları hakkında kısa bir açıklama yaptı.

0 513

Darksiders serisinin ilk oyunu 2010 yılında raflardaki yerini almıştı. İlk oyunda mahşerin 4 atlısından biri olan War yani Savaş’ı kontrol ediyorduk. İlk oyunun sonunda diğer 3 atlının da oyunun senaryosunda yerini aldığını görmüştük.

Serinin ikinci oyunu ise 2012 yılında PC ve oyun konsollarına konuk olmuştu. İkinci oyunda mahşerin 4 atlısından bir diğeri Death yani Ölüm’ü kontrol ediyorduk. Sürpriz bir sonla biten ikinci oyunun ardından seri uzun süreli bir sessizlik dönemi yaşandı.

Darksiders 3 çıkış tarihi belirlendi

Sonunda geçtiğimiz yıl, serinin yeni oyunu olan Darksiders 3 duyuruldu. THQ Nordic oyunun geliştirme aşamasında olduğunu açıklamış ve yapım hakkında kısa bir tanıtım videosu yayınlamıştı.

Videoyu izlerken oyunun karakterlerinden Fury, War ve Death’i görmüştük. Nitekim bu videoyla birlikte Darksiders 3’teki ana karakterimizin tek dişi atlı olan Fury olacağı da kesinleşmiş olmuştu.

THQ Nordic, uzun bir bekleyişin ardından Darksiders 3 çıkış tarihi ve fiyatlarını da açıkladı. Darksiders 3 çıkış tarihi, 27 Kasım olarak belirtildi. Oyunun standart sürümünün 59 dolardan, özel sürümünün satış fiyatının ise 149 USD olacağı açıklandı.

Darksiders 3’ün tüm platformlar için aynı zamanda satışa çıkacağını da buradan sizlerle paylaşmak isteriz.

Darksiders 3 oyununu satın almak için resmi web siteye buradan ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlı Darksiders 3 oyun ilanları için buraya tıklayın.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi