En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Dijital Hediye Kartları Hediye Etme Dönemi Başladı

Üşendiniz, beklediniz, ertelediniz, hava kötüydü, işten kafanızı kaldıramadınız… Ama hala geç kalmadınız çünkü dijital hediye kartları imdadınıza yetişecek!

0 3.500

Siz istedikten sonra bahane çok; ama öyle ya da böyle bu yeni yılda da birilerine hediye almanız gerekecek ve biliyoruz ki pek çoğunuz hala bu konuda harekete geçmediniz. Hediye almayı unutanlardan mısınız yoksa? Dert etmeyin, dijital hediye kartları çeşitlerini sizin için derledik.

İşte işinizi kolaylaştıracak ve son ana kadar unutmuş olsanız bile hayatınızı kurtaracak birbirinden değerli dijital ve offline hediye kartları.

Amazon Hediye Kartları

Amazon’un hizmetlerini içerek bu kartları, Facebook yolu ile, e-mail yoluyla ya da yazıcıdan çıkartarak kargo yolu ile gönderebilirsiniz (elden vermeniz de mümkün elbette)
Bedeli 2000 dolara kadar çıkabilen bu hediye kartları üstelik dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi fotoğraflarını ya da videonuzla süsleyebilirsiniz.

Sevdiklerinizin Amazon’un sonsuz ürün skalasında dilediği gibi harcayabileceği bu hediye kartını üstelik dilediğiniz bir tarihe de ayarlayıp bir daha hediye almayı unutma gibi bir kaygı yaşamıyorsunuz.

Bir sonraki yılbaşının hediyesini de şimdiden hazırlayın isterseniz.

Satın almak için tıklayın

Apple hediye Kartları

Eğer birilerine bir miktar nakit göndermeyi düşünüyor; ancak bu paranın sadece Apple Store’da harcanmasını istiyorsanız. Sevdiklerinize Apple hediye kartları gönderebilirsiniz.
Müzik, video, kitap ya da uygulama satın aldığınız iTunes kartlarından farklı olarak bu servis size 25 dolar ile 2000 dolar arasında bir skalada yeni bir Apple markalı ürün satın almak için kullanılabiliyor.

Satın almak için tıklayın

iTunes Hediye Kartları

Eğer birisine yeni bir iCihaz ya da Mac alıyorsanız; ya da zaten hediye alacağınız kişi bir iCihaza sahipse ona bu oyuncağını dilediği gibi doldurabileceği iTunes ürünlerinden hediye edebilirsiniz.
25, 50 ve 100 dolarlık seçenekleri olan bu hediye kartlarını iTunes üzerinden dilediğiniz uygulamayı, ya da medya ürününü satın alıp cihazınıza indirmek için kullanabiliyorsunuz.

Satın almak için tıklayın

Barnes & Noble

B&N hediye kartları da e-mail yoluyla gönderilebiliyor; ancak Amazon’da olduğu gibi istediğiniz tarihte ulaşacak şekilde programlayamıyorsunuz.

10 dolardan 350 dolara kadar hemen her şeyi hediye edebileceğiniz Barnes and Noble hediye kartları ile barnes & Noble mağazalarından ya da bn.com adresinden dilediğiniz kitabı, e-kitabı, Dvd ya da Blu Ray diskleri ya da oyuncakları alabilirsiniz.

Satın almak için tıklayın

Google Play

Eğer hediye alacağınız kişi, Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsa, ona gönderilecek bir miktar Google Play kredisi onu mutlu edecektir.
Android uygulamaları, müzik ya da video gibi medya ürünleri almak için harcayabilecekleri Google Play hediye kartlarını çeşitli mağazalardan temin etmeniz mümkün.

Satın almak için tıklayın

Spotify

Her ne kadar Spotify ücretsiz bir hizmet olsa da tüm servislerinden faydalanabileceği, reklamsız bir Premium hesap müzik sever dostlarınızı mutlu edecektir.

1, 3, 6 ya da 12 aylık Spotify Premium hesabını elektronik olarak gönderebilir ve IOS ya da Android cihazında sevdiklerinizin doyasıya müzik dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Satın almak için tıklayın

Starbucks

Kahve meraklıları için muhteşem bir seçenek…

E-mail yoluyla kolayca 5 Dolar’dan 100 Dolar’a kadar sıralanan Starbucks hediye kartlarını sevdiklerinize göndererek onların Starbucks mağazalarından diledikleri ürünü almalarına yardımcı olabilirsiniz. Üstelik bu ürünü dilediğiniz bir tarihte gönderilmek üzere ayarlayabiliyorsunuz.

Satın almak için tıklayın

Son olarak da Oyunalsat.net üzerinde verilmiş hediye kartı ilanları için buraya tıklayın.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi