En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Division’ın oyuncu sayısı ilk günden beri %93 azaldı

0 219

Acaba Tom Clancy’s imzalı The Division neden bu hale geldi?

the-division-haberKullanıcıların uzun zaman heyecanla beklediği, çoğunun ön sipariş vererek sahip olduğu, dijital oyun hakkı için sitemizde onlarca ilan verilen The Division kısa sürede gözden düştü. Hepimizi sıkan oyunun son güncellemesi ile bir nebze de olsa kullanıcıları çekse de yine de internet bağlantısı ve PS Plus gerektirmesi zaten ilk etapta çıkan soru işaretlerindendi.

Fakat yapılan yeni araştırmalara ve bu araştırmalardan toplanan verilere göre oyunun ilk günden bu yana toplam oyuncu sayısı tam %93 oranında azalmış. Yani neredeyse oyunu oynayan kimse kalmamış bile diyebiliriz. Elbette kendine has bir hayran kitlesi hala bulunuyor fakat akranı olan diğer oyunlara baktığımızda çok büyük bir düşüş yaşadığı aşikar. 

Peki bunun sebebi nedir? Bence hepimiz gayet iyi biliyoruz. Oyunu az da olsa takip ediyorsanız veya siz de oynayıp son seviyeye geldiyseniz, oyunun bir yerden sonra inanılmaz tekrara sardığını biliyorsunuzdur. Endgame denen son seviyeden sonraki aktiviteler yetersiz ve oldukça dengesizdi. Tamam oyuna eklenen güncellemeler ile bir nebze yenilik getirmiş olabilirler fakat yeterli mi? Kesinlikle değil. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda oyunseverler? Sizce Division’ın bu düşüşü neyden kaynaklı? Hala oynuyor musunuz, oynuyorsanız neden, oynamıyorsanız neden? Buyurun tartışmaya.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi