En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

En çok satan PS Store oyunları açıklandı

PlayStation sahiplerinin vazgeçilmezi PlayStation Store’da Aralık ayının en çok satan oyunları açıklandı. İşte PS Store listesi.

0 163

Son dönemde PS Store’un kullanıcı sayısında gözle görülen bir artış olduğunu söylemek, yanlış olmayacaktır. Bu durumdaki temel etken ise Sony’nin PS Store üzerinden yaptığı muazzam indirimleri söyleyebiliriz. Örneğin normalde 400TL bandının üzerinde satılan bir oyun, PlayStation Store üzerinden indirimler sayesinde 150 – 200TL bandına satın alınabiliyor. Ayrıca dijital olarak satın alınan oyunların aile hesaplarında, iki cihazda aynı anda oynanabiliyor olması da büyük avantaj. Bu sayede arkadaşınızla ya da ailenizden biriyle aile hesabı kurarak, oyunları yarı fiyatına oynayabilirsiniz. Dijital oyunlar hakkında detaylı bilgiyi ilgili yazımızda paylaşmıştık, göz atmanızı tavsiye ederiz. Böylece hali hazırda 150TL’ye satılan bir oyun size 75TL’ye gelecektir.

Bu ve benzeri avantajlar sayesinde PS Store daha da popüler bir platform haline geldi. Peki bu popüler platformda geçtiğimiz ay içerisinde en çok satılan oyunlar hangileriydi?

Sony, Aralık ayında PlayStation Store platformunda en çok satan oyunları açıkladı. Avrupa’da en çok satan PS4 oyunlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

PS Store’da en çok satan oyunlar

 1. FIFA 19
 2. PlayerUnknown’s Battlegrounds
 3. Battlefield V
 4. Call of Duty: Black Ops 4
 5. Grand Theft Auto V
 6. God of War
 7. Red Dead Redemption 2
 8. Marvel’s Spider-Man
 9. The Forest
 10. The Sims 4
 11. Assassin’s Creed Odyssey
 12. Rocket League
 13. Minecraft
 14. Spyro Reignited Trilogy
 15. The Crew 2
 16. Battlefield 4
 17. Gang Beasts
 18. Battlefield 1
 19. EA Sports UFC 2
 20. Gran Turismo Sport

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi