En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Epic Games kullanıcılarına Batman oyunlarının 6 tanesi ücretsiz!

Epic Games PC oyuncularını sevindirecek yeni ücretsiz oyunlarını açıkladı. 6 Batman oyunu kütüphanede sizi bekliyor.

0 93

Epic Games haftalık ücretsiz oyun dağıtımı serisinde bu hafta 80. yılı şerefine Batman oyunlarını vitrine sürdü. Batman’in altı farklı oyununu birden oyuncularla buluşturan firma oyuncuları Kara Şövalye’nin macerasına davet ediyor. Oyunlar 3+3 şeklinde ayrılmış durumda.  Fakat sonuç olarak Batman oyunlarının 6 tanesi ücretsiz olduğunu sevinerek belirtmek isteriz. Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight’ı içeren toplamda 99₺ değerindeki Arkham Collection ve The Videogame, DC Super Heroes ve Beyond Gotham’ı içeren 99₺ değerindeki LEGO Batman’in koleksiyonuna ücretsiz sahip olabiliyorsunuz. Arkham serisi sadece Batman’in özelinde değil genel olarak en başarılı süper kahraman serilerinden biri olarak karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Kara Şövalye filminin hayranlarının ise kesinlikle göz atması gereken oyunlar olduğunu belirtelim. LEGO üçlemesi ise biraz daha işin eğlencesine düşkün olanlara hitap ediyor. Her yaştan oyuncuya uygun olan seriyle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Epic Games mağazasındaki ücretsiz Batman oyunları nasıl alınır?

Oyunları edinmek için izlemeniz gereken adımlar aslında çok basit. Epic Games mağazasına hesabınızla giriş yaptıktan sonra Mağaza sekmesine girerek haftanın ücretsiz oyunlarını görüntüleyebilirsiniz. Batman oyunlarını 3’lü paketler halinde alıyorsunuz. Yani önce Arkham serisini kütüphanenize eklediyseniz daha sonra geri dönüp LEGO serisini de ayrıca eklemeniz gerekiyor. Sonrasında oyunları indirerek maceraya atılabilirsiniz. Yazının başında da belirttiğimiz gibi oyunlar 26 Eylül’e kadar ücretsiz. Bu süre zarfında kütüphanenize ekleyebilir sonrasında istediğinizde oynayabilirsiniz. 26 Eylül’de ise Metro 2033 Redux ve Everything oyunlarının ücretsiz erişime sunulacağını belirtelim.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi