En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

F1 2015 ücretsiz oldu! İşte kısa süreli bu indirimin linki!

Codemasters tarafından geliştirilen ve 2015 yılında satışa sunulan yarış oyunu F1 2015, Humble Store’da kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Dilerseniz hemen Humble Store üzerinden oyun için ücretsiz olarak dağıtılan kodlardan birisini alabilir ve oyunu Steam hesabınız üzerinden aktif edebilirsiniz.

0 547

Formula 1’in artık eskisi kadar popüler olmadığını söylemek sanırım pek de yanlış bir ifade olmayacaktır. Bir ara ülkemizde de İstanbul Park’ta sergilenen bu büyük organizasyon, hala ilk günkü ihtişamıyla devam ediyor. Fakat son yıllarda seyircilerin bu dev organizasyona olan ilgisi biraz azalmış durumda. Keza bu parkurlardaki izleyici sayısından da net bir şekilde gözlenebiliyor.

F1 2015 ücretsiz oldu!

Tüm dünya çapında oldukça geniş bir fan kitlesine sahip olan Formula 1’in oyun hakları Codemasters’ın elinde bulunuyor. Codemasters zaten uzun yıllardır F1 oyunlarıyla içli dışlı olmuş bir geliştirici. Seri o kadar geniş bir oyuncu kitlesine hitap ediyor olmasa da her sene yeni bir F1 oyunu çıkarmaya gayret ediyorlar. Tabi bu oyunlar arasında öyle muazzam farklılıklar olmuyor. Yani özetlemek gerekirse, 2015’te çıkmış oyun ile 2017’de çıkmış bir Formula oyunu arasında dağlar kadar fark yok.

f1 2015 ucretsiz oldu-kisa bir sureligine ucretsiz-ucretsiz oyun-humble bumble-oyunalsat-oyunalsat.net blog-oyun haberleri-haber-ic-1

O yüzden eğer şu aralar canınız F1 oyunu oynamak istiyorsa, Humble Store tarafından yapılan kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Keza 24 Mart saat 20:00’a kadar geçerli olan kampanya dahilinde F1 2015 oyununa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, Humble Store üzerinden alacağınız F1 2015 kodunu Steam hesabınız üzerinden aktifleştirmek olacak.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi