En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

F1 2018 çıkış tarihi belli oldu!

Formula 1’in tek resmi oyunu olma unvanına sahip F1 serisinin yeni halkası duyuruldu. İşte Codemasters imzalı F1 2018 çıkış tarihi ve oyun hakkındaki detaylar haberimizde.

0 807

İstanbul Park kapandığından beri ülkemizde popülerliğini yitirmeye başlayan bir spor olsa da Formula 1 severlerin sayısı bir hayli fazladır. Zira Formula 1 için zamanında büyük yatırımlarla Istanbul Park yarış pisti inşa edilmiş, sonrasında bir kaç yıllık GP sürecinin ardından kaderine terk edilmişti.

Elbette bu tarz sporlara ilgi duyan hiç yoktur demiyoruz, fakat diğer spor dallarıyla karşılaştırdığımızda Formula 1, Moto GP ya da diğer motor sporlarına olan ilgi oldukça düşük kalır.

F1 2018 çıkış tarihi

Bu oyun serisinin dünyada ne derece popüler olduğu da meçhul. Keza Codemasters bu seriyi yıllardır fazla geliştirmese bile istikrarlı bir şekilde satışa sunar. Çoğunlukla olarak satış listelerinde üst sıralarda da pek ismini göremeyiz. Fakat seri öyle ya da böyle kendini bir şekilde devam ettirebiliyor ki bu da aslında büyük bir başarı :). Hatta daha şimdiden F1 2018 oyunu da duyurulmuş durumda. Üstelik F1 2018 çıkış tarihi de belli oldu.

F1 2018 çıkış tarihi belli oldu-oyunalsat blog-oyunalsat.net blog-oyun haberleri-ucuz oyun-ic-1

Codemasters tarafından gelen açıklamada F1 2018 çıkış tarihi olarak 24 Ağustos işaret edildi. PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak oyun hakkındaki detaylar netleştikçe Oyunalsat.net Blog sayfalarında paylaşmaya devam edeceğiz.

Oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi