En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Fallout 4 Pip-Boy sürümü limitli olarak satışa sunulacak

Bethesda, Fallout 4: Game of the Year Edition’u duyurdu. Firma ayrıca Fallout 4 Pip-Boy sürümü limitli olarak satışa sunacak.

0 269

Bethesda’nın Fallout hayranları için duyuruları vardı. Firma, Fallout 4: Game of the Year Edition‘u duyurdu. Oyuncuları tekrar Wasteland’e davet eden Bethesda, yılın oyunu sürümü ile Fallout 4‘ü oldukça zenginleştirdi. Bu sürümde oyunun aldığı tüm güncellemeler, hayatta kalma modu ve grafiksel iyileştirmeler yer alıyor. Ayrıca bu sürümde oyunculara PC ve konsol platformlarında oyunun modları ücretsiz olarak sunuluyor. Tüm resmi eklentiler bu sürümde bulunuyor. Bethesda, koleksiyocuları da unutmadı. Fallout 4 Pip-Boy sürümü limitli olarak satışa sunulacak.

Fallout 4′ün yılın oyunu sürümünü öve öve bitiremeyen Bethesda, yapımlarını “en iyi deneyim” olarak tanımladı. Oyun piyasaya sürüldüğünden beri eklenen tüm içerikleri kapsayan bu sürüm, Bethesda’nın da belirttiği gibi en iyi Fallout 4 deneyimi konumunda. Yılın oyunu sürümünde yer alan 6 eklenti ise Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron’dan oluşuyor.

Bethesda ayrıca koleksiyonerler için Kuzey Amerika bölgesine özel olarak Fallout 4 Game of the Year Pip-Boy collector edition paketini satışa sunacak. Bu özel paket için 100 Dolar’lık bir fiyat belirlenmiş. Sadece Kuzey Amerika’ya sınırlı olsa da bu sürümü koleksiyonlarına katmak isteyenler bir şekilde ulaşabilecektir. Ancak fiyatı, gümrük vergisi ve nakliye gibi etmenler alımı zorlaştıracaktır.

Fallout 4 Pip-Boy Çıkış Tarihi

Fallout 4 Pip-Boy sürümü, Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için 26 Eylül‘de satışa sunulacak.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi