En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu PES 2019 listesinde yerini aldı!

Konami’nin geliştirdiği PES 2019’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nin yer aldığı ortaya çıktı. Oyunun E3 tanıtımında ekrana gelen bir sahne, yapıma Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu PES 2019 içerisinde stadyumunun en ince ayrıntısına kadar aktarıldığını gün yüzüne çıkardı.

0 722

PES 2019‘un E3 tanıtım videosunda, oyunda Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nin yer aldığı ortaya çıktı! Videonun 14. saniyesinde ekrana gelen görüntüde, stadın tribün atmosferi gözler önüne seriliyor. Ayrıca Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stayumu PES 2019 içinde yer alan tribün duvarında Atatürk’ün yer aldığı fotoğrafa da yer veren yapımcı Konami, stadyumu en ince ayrıntısına kadar oyuna eklemiş gözüküyor.

PES 2019’un çıkış tarihi ne zaman?

30 Ağustos’ta PC, PS4 ve XOne için satışa sunulması beklenen PES 2019, bilindiği üzere Şampiyonlar Ligi lisansını kaybetti. Buna karşın Danimarka Superligi, Portekiz Ligi NOS, Belçika Pro Ligi, İsviçre Süper Ligi, İskoçya Ladbrokes Premiership, Arjantin Süperligi ve Rus Premier Ligi’nin lisanslarını alan Konami, serinin mevcut kitlesini korumayı ve hatta geliştirmeyi amaçlıyor.

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu PES 2019 Listesinde

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi