En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

FIFA 17’de PTT 1. Lig Olması İçin Oy Verebilirsiniz

0 251

EA Sports’un FIFA 15’e eklediği Türkiye Süper Ligi’nden sonra FIFA 16’da ise Türkçe dilini ekledi. Şimdi ise oy vererek FIFA 17’ye PTT 1. Ligi’ni de eklemelerini sağlayabilirsiniz.

fifa17

Son senelerde Türkiye’de FIFA birkaç adım öne geçse de PES‘in hala özellikle internet kafelerdeki popülerliğini kırabilmiş değil. Özellikle FIFA 15 ile beraber getirilen Türkiye Süper Ligi ve ardından FIFA 16‘da gelen Türkçe dil desteği ile beraber EA Sports, Türk kullanıcılarının gönlünü fazlasıyla kazandı.

Sadece Türkçe desteği olan ve PES 2016‘da bile Galatasaray’ı ek güncelleme ile getiren Konami, Türkiye’deki PES 2013 ile kazandığı desteğini FIFA’ya kaptırdı bile. Şimdi ise Spor Toto Süper Ligi’nden sonra PTT 1. Ligi’ni de FIFA 17’de görebiliriz.

Bunu herhangi bir mod veya yama gerekmeksizin direkt olarak FIFA 17’de bulunması için yapmanız gereken ise basit bir oy vermek. EA Sports ile oldukça yakın ilişkilerde olan ve FIFA konusundaki en sağlam kaynaklardan FIFPlayFIFA 17’de Hangi Ligi Görmek İstersiniz?” başlıklı bir oylamaya başladı. Bu seçilebilen ligler arasında “Turkish PTT League” olarak yer verilen 2. büyük ligimiz ise şu anda oyların %14’ünü alarak şu an İsrail Ligi ile çekişir konumda.

İsrail 1. Lig’i bile bizim 2. Lig olarak tabir ettiğimiz PTT 1. Lig ile yarışır durumda olması elbette göğsümüzü kabartan bir gerçek olsa bile şu an için sizlerin oyuna ihtiyaç duyduğu ortada!

%100 olmamak koşuluyla eğer PTT 1. Ligi bu oylamada 1. ya da yüksek bir oyla çıkması halinde EA Sports’un bu oylamayı dikkate alma olasılığı ve PTT 1. Ligi’ni oyuna ekleme ihtimali çok yüksek.

fifa17ptt

Oylamaya buradaki bağlantıdan giderek katılabilirsiniz. Bakalım FIFPlay’in bu oylamasını EA dikkate alarak FIFA 17’de PTT 1. Ligi’ne yer verecek mi. Tabii bunun için önce oylamayı ilk sırada tamamlamak gerekir.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi