En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

FIFA 17 yeni bir senaryo moduyla geliyor

Kısa bir süre önce ilk tanıtım videosu paylaşılan FIFA 17’nin merakla beklenen yeni videosu yayınlandı. Futbol tutkunları tarafından merakla beklenen FIFA 17’nin yeni yayınlanan videosunda The Journey (Yolculuk) adı verilen yeni bir kariyer modu olarak karşımıza çıktı.

0 257

Oyuncuların istedikleri Premier Ligi kulubünü tercih edebileceği ve bu ligdeki yükselen yıldız Alex Hunter’ı kontrol edebilecekleri The Journey modunda oyuncular Alex Hunter’ın saha içi performansı haricinde saha dışındaki düşüncelerini de bu mod sayesinde kontrol edebiliyor.

Bu mod aynı zamanda Gerçek teknik direktörler ve dünyanın en iyi oyuncuları yer alıyor. Frostbite oyun motoruyla geliştirilen FIFA 17’de duran topların ve penaltıların elden geçirildiği belirtiliyor. Yeni atak tekniklerinin yer aldığı FIFA 17, 27 Eylül’de Kuzey Amerika’da, 29 Eylül’de ise PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için Avrupa’da satışa sunulacak. FIFA 17’nin Türkçe altyazılı yeni videosunu haberin girişinden izleyebilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi