En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Zam Yağmuru; FIFA 19’un yeni fiyatı dudak uçuklattı!

Sony’nin yaptığı düzenlemeler ve zamlar art arta kullanıcıları üzmeye devam ediyor. Zaten yabancı para birimine karşı değer kaybeden paramızdan sonra, oyun severlere bir darbe de PlayStation cehpesinden geldi. Fifa 19 zamlandı!

0 1.142

Geçtiğimiz haftalarda kısa süreliğine indirime giderek 209 TL’ye indirdiği FIFA 19 fiyatını yeniden 359 TL’ye çeken Sony, şimdi de PS4 oyuncularına üzecek bir haberle gönüllerimizi sızlattı. PS4 oyuncuları bu sıralar PlayStation Store üzerindeki zamları konuşur olmaya başladı. Kısa bir süre önce ansızın zamlanan Marvel’s Spider-Man’in ardından bu kez de zam FIFA 19 oyuncularını vurdu. PlayStation Store’da beklenmedik bir indirimle 12 saatten kısa bir süre için 209 TL’ye sattığı oyunu, önce eski fiyatı olan 359 TL’ye yükseltmiş ve alamayan oyuncuların tepki göstermesine neden olmuştu. Oyunu yine indirim olabilir düşüncesiyle 359 TL’den almadıysanız size kötü bir haberimiz var: Fifa 19 Zamlandı!

Oyunun paketleri 500 TL’ye kadar gidiyor

Oyunun Stardart versiyonun PS4 ve PS4 Pro sahipleri için 469 TL’ye yükseldi. Ultimate sürümünün fiyatı ise tamı tamına 669 TL oldu. Ultimate versiyonu bu zamdan önce 500 TL fiyatla satışa sürülmüştü.

Buradan FIFA 19’u PS Store üzerinden inceleyebilirsiniz.

İkinci bir God of War faciası olabilir mi?

Bugün ön sipariş dönemini tamamlayıp oynanabilir haliyle yayına çıkan oyunun fiyat değişimi ise akıllara God of War’u getirdi. Heyecanla beklenen God of War’un da çıktığı gün fiyatı artmış, oyuncular da duruma tepki göstermişti. PlayStation cephesinde ise AAA oyunların fiyatlarının 470 TL civarında seyrediyor. Giderek lüks hale gelen konsol oyunları için oyuncular ise şimdilik aylık abonelik seçeneklerine yönelmeye başlamış gibi duruyor. Bunun dışında FIFA 19’un Xbox fiyatı ise hala 359 TL’ye satılıyor.

Fifa 19 tanıtım videosu

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi