En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Final Fantasy tutkunlarına güzel haber

Final Fantasy tutkunlarına, mobil platform için sunulacak olan Final Fantasy Legends II için oyunun yapımcısı Square Enix’ten meraklılarını mutlu edecek resmi açıklama geldi.

0 231

RPG oyun tutkunlarının en çok ilgi gösterdiği oyunlardan birisi olan Final Fantasy‘nin en yeni mobil platform oyunundan haber var. Final Fantasy meraklılarına müjde, oyunun yapımcısı Square Enix‘ten geldi. Geçen hafta resmiyet kazanan Final Fantasy Legends II‘nin IOS ile birlikte Android platformu için de sunulacağı resmi olarak açıklandı. İlk oyunda olduğu gibi Final Fantasy Legends II’nin tüm hikayesi de Takashi Tokita tarafından tasarlanıp son halini alacak. Geçtiğimiz süreçte oyunun teaser’ını yayınlayan Square Enix’ten oyun içiyle alakalı henüz bir bilgi gelmedi.

İlk etapta Japonya‘da yayınlanacak olan mobil oyunun diğer serilerde olduğu gibi ileriki süreçte dünya çapında sunulması bekleniyor. Square Enix’s, resmi sitesi üzerinden Final Fantasy Legends II için Japon oyuncularına ön kayıt seçeneğini kullanıma sundu bile. Final Fantasy Legends II için ön kayıt yaptıran oyuncular, oyuna erken erişim ve oyun içerisinde kullanabilecekleri özel taş (Tidus’ Phantom Stone) ve silaha (Fraternity) sahip olma ayrıcalığını yakalayacak. Final Fantasy Legends II’nin resmi olarak ne zaman sunulacağı ise henüz açıklanmış değil.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi