En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

FM 2020 duyuruldu! İşte oyunun çıkacağı platformlar

Futbol menajerliği alanında rakipsiz olan Football Manager serisinin yeni oyunu nihayet duyuruldu. İşte FM 2020 hakkındaki ilk detaylar ve oyunun çıkacağı platformlar.

0 392

Ülkemizin de arasında bulunduğu Brezilya, İngiltere gibi ülkelerde biliyorsunuz ki futbol denilince akan sular duruyor. Malum, ülkemizdeki genel kitlenin büyük bir bölümü, futbola ve takımlara özel bir ilgi ve hassasiyet duymaktalar. Bu ilgi kimi zaman tarafları bir teknik direktör kadar bilgili yapabiliyor. Elbette gerçek hayatta önüne gelen herkesin teknik direktörlük yapma gibi bir şansı yok. Neyse ki taraftarlar oyunlar sayesinde bu heveslerini de az çok giderebiliyorlar.

Söz konusu futbol menajerliği oyunu olduğunda akla tek bir isim geliyor. Football Manager serisi. Uzun yıllardan beri Sega ve Sports Interactive ortaklığıyla geliştirilen seri, bir süre CM yani Championship Manager ismiyle karşımıza çıkmıştı. Sonrasında yaşanan isim krizi ile seri şimdiki haline büründü.

İnternette okuduğumuz Football Manager alanında kendini geliştirmiş bazı gençlerin scout olarak kulüplerde çalışmaya başlamasının yanı sıra, ünlü teknik direktörlerin de bu oyunlara olan ilgilerini açıklamalarının ardından adeta yeni bir menajerlik oyunu furyası başlamış durumda.

Şimdilik Football Manager 2020 ön siparişte!

Sega ve Sports Interactive geçtiğimiz gün serinin yeni oyunu FM 2020 ’yi resmen duyurdu. Bu duyurunun hemen akabinde oyun Steam üzerinden ön siparişe sunuldu. Oyunun hali hazırdaki ön sipariş fiyatı 161.10 TL.

FM 2020 serinin önceki oyunları gibi PC odaklı bir oyun olmayacak. Çünkü Sega oyununPC haricinde Google’ın yeni oyun servisi Stadia için de geleceğini açıkladı.

FM serisinin yeni oyunu önümüzdeki Kasım ayında raflardaki yerini almış olacak. Bu arada oyunu ön sipariş ile satın alanlar, FM 2020 Touch’a da ücretsiz olarak sahip olacak. (Oyunun mobil versiyonu)

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net ‘i Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi