En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Fortnite oyuncuları Samsung tarafından ödüllendirdi

İlginç ve sıradışı reklam kampanyaları ile tanınan Samsung yine değişik bir reklam kampanyasına imza attı. Güney Koreli teknoloji devi en iyi Fortnite oyuncularına görüp görebilecekleri en iyi hediyeyi yolladı.

0 879

Oyun sektörünün son yıllardaki mobil tarafa kayma ivmesinin başladığı inkar edilemez bir gerçek. Nitekim oyun geliştiricileri de akıllı telefon üreticileri de bu durumun fazlasıyla farkındalar ki sürekli mobile oyunlara ayrılan bütçelerde artış yapıyorlar. Zaten son dönemde sayıları git gide artmaya başlayan oyun odaklı akıllı telefonlar da bu durumun bir yansıması. Bazı üreticiler, doğrudan oyun odaklı bir telefon geliştirirken, bazıları da yeni amiral gemisi modellerinde kullandıkları ekstra soğutma sistemi ile üst segment modelini oyun telefonuna çeviriyor. Aynı Samsung’un yaptığı gibi.

Bilindiği üzere Samsung’un direkt olarak oyun odaklı bir akıllı telefonu yok. Fakat Güney Koreli şirketin son amiral gemisi modeli Note 9, pek çok oyun odaklı telefona taş çıkarak cinsten bir teknik donanıma sahip.

Note 9 için sıradışı bir Fortnite reklamı

Üstelik Samsung bu durumu Fortnite’ı süreli olarak Note 9’a özel kılarak taçlandırmıştı. Güney Koreli şirket, Fortnite’ın en iyi Note 9’da oynanacağını ilginç bir reklam ile duyurma kararı aldı.

Reklam için en iyi Fortnite oyuncularına, aynı oyunlardaki gibi bir item box gönderildi. Bu kutunun içerisinden oyunla ilgili bazı eşyalar ve en önemlisi de Galaxy Note 9 çıkıyor. Dilerseniz aşağıdaki reklam videosuna göz atabilirsiniz. Herhalde okuyucularımızın tamamı bir oyuncunun sahip olmak isteyeceği şeylerin başında gelen bu kutuyu isteyecektir.

Fortnite oyuncuları Samsung’a müteşekkür

Hangi Samsun modelleri Fortnite ile uyumlu çalışmaktadır?

  • Galaxy Note 9
  • Galaxy S9 and S9+
  • Galaxy Note8
  • Galaxy S8 and S8+
  • Galaxy S7
  • Galaxy S7 edge
  • Galaxy Tab S4
  • Galaxy Tab S3.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi