En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Forza 7’de Dodge Challenger SRT Demon Nissan GT-R’a karşı

0 228

Bu videoyu izlemeden önce kemerlerinizi bağlayın! Çünkü Dodge Challenger SRT Demon, Nissan GT-R’a karşı sanal ortamda karşı karşıya geldi.

Oyun dünyasının en gerçekçi yarış simülasyonlarından biri olan Forza Motorsport 7‘nin piyasaya çıkmasıyla birlikte yeni bir deneyimin kapıları aralanmış oldu. En yeni çözünürlük teknoljilerinden biri olan 4K desteği ve oynanabilirliği ile oyunculardan başarılı geri dönüşler alan oyundan yavaş yavaş videolar da paylaşılmaya başlandı.

Yeni jenerasyon oyunla birlikte bizim de heyecanla beklediğimiz güncel araç model listesi de Forza 7’de fazlasıyla

Forza 7 Dodge Challenger SRT Demon Nissan GT-R karşı-oyunalsat-oyunalsat.net-oyunalsat blog-oyun haberleri-2

mevcut. Bu liste içerisinde dikkat çekenlerin başındaysa Amerikan tarihinin en hızlısı olarak tabir edilen efsanevi Dodge Challenger SRT Demon da var. Kalkış olarak adlandırdığımız “drag” odaklı geliştirilen Demon, oyunda zaman kaybetmeden engelleri aşmaya devam ediyor. Ericship 111 isimli YouTube kanalında paylaşılan videoda bu canavarın karşısındaysa yıllar geçtikçe güzelleşiyor.

2017 model yılıyla Demon’ın karşısında yer alan GT-R’da 585 beygir güç üreten 3.8 litre hacme sahip V6 makine görev yapıyor. Ayrıca toplamda 840 beygir beygir güç üreten 6.2 litrelik V8 Hellcat motoru var. İlk bakıldığında aralarında ciddi bir güç farkı var olduğu görülse de GT-R’ın hiçte fena olmayan bir yarış çıkardığı rahatlıkla görülebilmekte. Gelin videoya hep beraber göz atalım…

Video

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi