En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Gamescom 2017 için geri sayım başladı

0 211

Oyun dünyasının en prestijli organizasyonlarından biri olan Gamescom 2017 için geri sayım başladı. Peki bu seneki fuar nasıl olacak? İşte detaylar.

Oyun sektörünün günden güne daha da büyüdüğünü söylemek sanırım pek de yanlış olmayacaktı. Zira bu sektördeki pazar hacmi ile ilgili yapılan bazı araştırmalarda, kar marjının giderek arttığı ortaya çıkmıştı. Hatta bazı analiz firmaları, oyun sektöründe dönen paranın, sinema sektörünün de önüne geçmeye başladığını belirtmişlerdi.

Özellikle son dönemlere göz attığımızda, hem çıkan oyun sayısın da hem de oyuncu sayısında önemli bir artış olduğunu gözlemleniyor.

Bu artış doğal olarak oyun sektörü ile ilgili organizasyonların sayısını da arttırmış durumda. Bundan bir kaç yıl öncesinde sadece E3 ve Gamescom gibi birkaç oyun fuarı mevcutken, şimdiler de ise onlarca fuar düzenlenmekte. Tabii ki bu fuarların kalitelerini de sizin takdirinize bırakıyoruz. Hatta ülkemizde bile son 2 senedir önemli bir oyun fuarı düzenleniyor ama yine de Gamescom 2017 için şimdiden ilginç söylentiler söz konusu olmaya başladı bile.

Gamescom 2017 Nerede ve Ne Zaman Düzenlenecek

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek olan Gamescom 2017 tüm ziyaretçiler için  22 Ağustos 2017 – 26 Ağustos 2017 tarihleri arasında ziyarete açık olacak.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi