En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

God of War severlere müjdeli haber

0 222

Dünyanın en büyük oyun organizasyonu olarak kabul edilen E3, God of War 4 ile en büyük bombasını patlatmaya hazırlanıyor.

 

21 yıldır düzenlenen ve sadece 2015’de 50.000’den fazla kişiye sahipliği yapan E3, iki gün sonra (14 Haziran 2016) başlayacak ve 16 Haziran 2016’da sona erecek. Organizasyonuna, geçen yılki gibi en az 50.000 misafirin iştirak etmesi bekleniyor.

Sony firmasına yakınlığı ile tanınan Shinobi602 isimli internet hesabı, son yayınladığı videoda, E3 organizasyonunda, God of War 4’ün “resmen” tanıtılacağını iddia etti. İddialara göre, ailesinin ölümünden sonra sonsuz bir azap içinde bulunan Kratos, Yunan Tanrıları yerine İskandinav Tanrılarına meydan okuyacak. God of War 3’ün sonunda kısa bir süre de olsa Kratos’un öldüğünü sanmıştık. Ne var ki; jenerik sonrasında Kratos’un bedeninin ortadan kaybolduğu ortaya çıkmış ve serinin dördüncü halkasına kapı açılmıştı.

Oyunun yayınlanan videosunda Kratos yaşlanmış ve baba olmuş haliyle karşımıza çıkıyor. 10 dakikalık videoda Kratos, oğluyla birlikte geyik avına çıkıyor ve avcılığı öğretiyor. Ancak tanrıları öldürme konusunda master yapmış olan Kratos’un başı tabii ki burada da dertten kurtulmuyor ve yolda birçok yaratıkla savaşmak durumunda kalıyor. Yunan mitolojisinde işi biten Kratos’un bu seferki hedefi ise İskandinav mitolojisi oluyor. Çıkış tarihi bilinmeyen oyunun videosuna haberin görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi