En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

God of War yönetmeninin aylar sonra keşfedilen “yeni oyun” mesajı

E3 2019 bu yıl ne yazık ki Sony’siz geçiyor. Ancak bu PS4 cephesinde ilginç şeyler olmadığı anlamına gelmiyor. God of War devam oyunu çoktan duyurulmuş olabilir.

0 148

E3 2019 tam gaz devam ederken ne yeni bir God of War ne de bir başka PlayStation oyunu duyabileceğiz. Bunun sebebi ise oyun severlerin de bildiği gibi Sony’nin bu sene konferansa katılmaması. Ancak tam da oyun tutkunlarının gözlerini yeni duyurulara diktiği bu dönemde Reddit kullanıcısı Sony’nin yapamadığı duyurulardan birini keşfetmiş olabilir. Hem de tam 2 ay sonra! Kayfriso isimli kullanıcı God of War oyununun yönetmeni Cory Barlog’un 21 Nisan’da Twitter profiline sabitlenmiş tweet zincirine dikkat çekiyor. God of War’un yapımıyla ilgili notlar paylaşan zincirin ise hayli ilginç bir detayı bulunuyor.

God of War, Ragnarok için hazır

Barlog’un tweet zincirine bakıldığında her tweet’in ilk harfi alıp yan yana dizilince “Ragnarok is Coming” cümlesi ortaya çıkıyor. Barlog’un gelecek oyunu bu şekilde işaret ettiği görünüyor. Bu ifadenin hiç yabancı olmadığını da belirtelim. Oyunun nisan ayındaki yıl dönümü için yayınlanan PS4 UI temasında da “Ragnarok is coming” cümlesi görünüyordu. Yeni oyun ve Ragnarok teması bu sebeple serinin hayranları için şaşırtıcı olmayacaktır. Ancak resmi açıklamaya E3 2019 devam ederken ulaşamayacağımız kesin diyebiliriz. Oyun fuarı ise PS4 özelinde olmasa da pek çok etkileyici oyun ve donanım duyurusuyla tam gaz devam ediyor.

Uygun fiyatlı God of War oyunu ilanları için buraya tıklayın.

God of War Yeni Oyun Videosu

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi