En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

God of War oyun müzikleri Spotify’da

God of War serisinin sekizinci oyunu 20 Nisan’da oyun severlerle buluştu. Başlangıçtan beri hikayesi ve kendine özgü dövüş sahneleriyle oldukça beğenilen seri, God of War oyun müzikleriyle de oldukça iddialı gözüküyor.

0 511

 

Bear McCreary İmzalı God of War Oyun Müzikleri

Müziklerini Ubisoft’un sevilen oyunu Assassin’s Creed’in dokuzuncu serisi Syndicate ve geçen yıl vizyona giren film Happy Death Day (Ölüm Günün Kutlu Olsun) gibi işlerde de yer almış Bear McCreary’nin bestelediği albüm; üflemeliler, yaylılar ve yükselen vokallerle desteklenen duygusal ilahi tarzıyla tam bir İskandinav havası taşıyor.

Kratos’un oyunda oğluyla ilişkisi oyunun müziklerinde McCreary tarafından da ele alınmış. Kratos’un temasında tekrarlı olarak kullanılan üç notalık melodinin ne olduğuna açıklık getiren McCreary, yapılan ayarlamanın birbirine rehberlik eden iki karakter arasındaki ilişkiyi anlatması bakımından “sert” özellik taşıdığını fakat Kratos’un kontrol edilemeyen öfkesini de bir nebze azaltmaya yardımcı olacağını söylüyor. Oyunda Kratos’un kontrolü ele aldığı kısımlar için özellikle seçilen üç notalı melodinin karakterin bir nevi sesli imzası olması isteniyor.

PlayStation 4 Exclusive

PlayStation 4 özel” etiketiyle rafa çıkan oyunun yeni müzikleri, Spotify ve PlayStation Music iş birliği sayesinde herhangi bir oyunda çalınmak üzere kullanılabilecek. Müziklere ulaşmak ve dinlemek için ücretsiz bir Spotify hesabına sahip olmanız yeterli. God of War Serisinin Oyun Müziklerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon’dan Albümü Satın Alabilirsiniz

Ayrıca bu albümün dijital versiyonunu ya da cd versiyonunu da amazon üzerinden buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi