En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

GTA Online da motosiklet kullanmak isteyenlere müjde!

0 239

Oyuncuların talebi üzerine GTA Online da motosiklet kullanmak için çalışmalar başlatılmıştı. Şimdi ise bu yamanın çıkış tarihi açıklandı. İşte detaylar!

Rockstar Games’den yapılan açıklama ile oyun severlerin talebi üzerine GTA Online‘a yeni bir güncellemeyle motosiklet çetelerinin ekleneceğini daha önce duyurulmuştu. Şimdi bu güncellemenin yayınlanacağı tarih belli oldu.

Grand Theft Auto Online seven 70 kadar motosiklet çetesi sene başında bir araya gelmiş ve bir imza kampanyası başlatmıştı. Oyunculardan gelen talep doğrultusunda Rockstar motosiklet temalı bir indirilebilir içerik (DLC) hazırladı. Bu yeni güncellemede yeni motosikletler, bu temaya uygun silahlar, motorcu stilleri ve dövmeleri yer alacak. İndirilebilir içerik ile birlikte ayrıca tehlikenin daha yüksek olduğu ortamlar bulunacak. Kurulan çeteler maksimum sekiz kişiden oluşabilecek. Çete üyelerinin bir araya gelebileceği mekanlar da oyun içinde satışa çıkartılacak.

GTA Online‘ın motosiklet temalı güncellemesi 4 Ekim‘den itibaren PlayStation 4, Xbox One vePC kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi