En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Dev GTA V güncellemesi geliyor!

0 245

Milyonların sevgilisi GTA V için yeni güncellemenin yolda olduğu ve bu güncellemede birçok yenilik getirecek. Detaylar haberimizde.

GTA V‘in yapımcı firması Rockstar North, piyasaya çıktığı günden beri büyük başarılara imza atan Grand Theft Auto V’i geliştirmeye devam ediyor. Oyuna eklediği yenilikler ve güncellemelerle Grand Theft Auto V’in oynanış süresini artıran Rockstar North’ın şimdi de oyuna iki yeni şehir ekleyeceği konuşuluyor. Evet yanlış duymadınız, GTA Forum’unda yer alan Softsecret isimli bir kullanıcının aktardığı bilgilere göre GTA Online’a New York şehrini örnek alınarak tasarlanan Liberty City, North Yankton, San Andreas’ta karşımıza çıkan San Fierro ve Las Venturas, şehirleri eklenecek. Daha önceden çoğu GTA Online eklenti paketini önceden doğru tahmin eden Softsecret, North Yankton ve Liberty City şehirlerinin 2017 yılının eylül ayında, San Fierro ve Las Venturas şehirlerinin ise 2018 yılının ekim ayında yayınlanacağını iddia ediyor. Oyunda büyük değişiklikler yapması planlanan her bir eklenti paketinin fiyatının oyunun ana fiyatıyla aynı olacağı ifade ediliyor. Konu hakkında sessizliğini koruyan Rockstar North’un yeni eklenti paketlerini satışa sunup sunmayacağını hep birlikte göreceğiz.

Bakalım yeni GTA V güncellemesi bize neler getirecek şimdiden merak konusu.

gta v güncellemesi-gta 5 güncellemesi-ucuz oyun-oyunalsat

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi