En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

GTA V’e Samsung Note 7 “bombası”

Samsung’un yeni amiral gemisi olarak büyük umutlar bağladığı Samsung Note 7, GTA V oyuncuları ile buluşursa ne olur? Hadi hep birlikte bir göz atalım.

0 207

Yılın en iyi akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy Note7‘nin yaşadıkları ve yaşanan süreçte geri çağrılması kamuoyunda skandal olarak karşılanmıştı. Ancak internetin mizahşörlerinden kaçabilecek kadar trajik değil. Sayısız “caps” ile Samsung Galaxy Note7’nin yaşadıklarıyla eğlenildi. Şimdi ise mizahın sınırı bir seviyeye taşınıyor ve Galaxy Note7’leri GTA V‘te bomba olarak kullanmak mümkün.

gta-v-samsung-note-7-bombasi-oyunalsat-net-blog-oyunalsat-GTA V Samsung Note 7 Bombası-

GTA V Samsung Note 7 Bombası

Galaxy Note7 ile ilgili pek çok haber yazıldı ancak bu seferki patlama haberi diğerlerinden çok farklı. GTA V için hazırlanan modda bir silah dükkanına girip cebinizi Galaxy Note7’lerle doldurabilir, görevlerinizde etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Krizi eğlenceye çeviren bu modun videosu şimdiden binlerce kez izlenmiş.

Mizah bir yana; eğer bir Samsung Galaxy Note 7 kullanıyorsanız ve telefonunuzun değişimi için başvurmadıysanız Samsung Türkiye’nin de değiştirme programına devam ettiğini hatırlatalım. Cihazınızı güvenli bir modeliyle değiştirmek ya da iade etmek için başvuruda bulunmayı unutmayın.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi