En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

GTA: Vice City Remastered olursa nasıl olur?

0 365

GTA: Vice City Remastered videosu kullanıcılar arasında heyecan yaratmaya başladı. Detaylar haberimizde.

Grand Theft Auto serisinin en ilgi gören işlerinden Vice City‘nin Remastered versiyonu olsa, nasıl görünürdü? Bir hayran tarafından hazırlanan GTA: Vice City Remastered videosu işte tam olarak bu soruya cevap arıyor.

Son zamanlarda sevilen birçok oyunun Remastered versiyonu piyasaya sürülüyor. Bu furya PlayStation 4‘ün duyurulmasıyla daha da yaygınlaşıyor. Durum böyle olunca oyunseverler sevdikleri serilerin yenilenmiş versiyonlarını görmek için sabırsızlaşıyor. Bunlardan biri elbette GTA: Vice City. Yanlış anlaşılmasın, Rockstar‘ın henüz Grand Theft Auto: Vice City Remastered versiyonunu piyasaya sürme gibi bir planı bulunmuyor. Ancak bu durum hayranların hayal kurmasına engel olmuyor.

Majami Hiroz bu hayali hazırladığı bir video ile hayata geçirdi. Vice City’nin sevilen açılışını yeniden hazırladı. YouTube hesabı üzerinden paylaştığı video şimdiden büyük ilgi gördü. 14 sene önce piyasaya çıkan bu oyunun yeni versiyonu hazırlanır mı, bekleyip göreceğiz.

GTA: Vice City Remastered Videosu

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi