En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Hadi Mafia 3’ün Şehrine Hep Beraber Göz Atalım!

0 248

7 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak olan Mafia 3 oyununun geçtiği New Bordeaux şehrinin haritası ve nasıl tasarladığına dair görüntüler gelmeye başladı.

mafia-iii-3-haritasi-gectigi-sehir-new-boardeux-resmen-duyuruldu-oyun-haberleri

Hangar 13 tarafından yaratılan şehir aslında New Orleans şehrinin Hangar 13 ekibinin kendilerine has dokunuşlarıyla yeniden harmanladığı bir şehirdir. Oyun piyasasında özellikle spor oyunları ile adından çokça söz ettiren 2K Games tarafından yayınlanan video da geliştirici ekibin şehri tasarlarken nelere dikkat ettiği öğreniyoruz.

Yaz aylarının yaklaşması ile beraber kızışan oyun piyasasının beklenen oyunlarından biri olan Mafia serisinin 3. oyununun şehir detayları, konsept çizimlerle birlikte zaman zaman oynanış görüntülerinin de yer aldığı videoyu aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Mini Yorum: İlk Mafia oyununu oynadığım zaman bir yılbaşı gecesiydi ve geçemediğim araba yarışlı bir bölüm vardı. Yılbaşında misafirlerle ilgilenmeyerek tüm gece o bölümü oynamıştım ve kutlamalara katılmamıştım. Peki neden? Çünkü o zamanlar bu türde ve o zamanki şartlarda çok iyi yapak zekaya sahip, oyuncuları mest eden bir kurgu vardı ufak tefek bugları saymıyorum tabii ki. Ancak gelişen teknoloji ve bence bu türde en iyi oyunlardan biri L.A Noire ve sonrasında GTA 5’in getirmiş olduğu muazzam oynanabilirlik, Mafia 3 oyununa oyuncuların pek rabet göstermemesine sebep olabilir.

 

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi