En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Half Life 3 beklerken Valve için bir hayal kırıklığı daha

23 milyon dolarlık ödül havuzuyla dudak uçuklatan Dota 2 turnuvası International 2017 devam ederken Valve yeni oyununu ama bu oyun Half Life 3 değil.

0 198

Zaten artık esaslı Half Life hayranlarının bile üçüncü oyuna dair pek bir umudu kalmadı. Bu sebeple duyurulan yeni oyunun hemen hiçbir ipucu vermeyen kısa fragmanı dönmeye başladığında kimsenin aklına Half Life 3 gelmedi. Ancak kimsenin aklına aynı zamanda bunun bir kart oyunu olacağı da gelmedi. Evet, Valve duyurabileceği onca şey arasında Dota temalı bir kart oyunu duyurdu. Kısa fragman bitip ekranda “The Dota Card Game” (Dota Kart Oyunu) yazısı belirdiğinde, kalabalığın hayal kırıklığı ise tüm salonu duyulabilir bir şekilde sardı.


Artifact ismini taşıyan oyunla ilgili ise hemen hiçbir bilgi verilmedi. Tek bildiğimiz oyunun 2018 yılında çıkacağı. Net bir tarih, ekran görüntüsü ya da oynanış videosu yok anlayacağınız. Blizzard’ın Hearthstone’u, Witcher 3’ün Gwent’i derken şimdi de Valve’nin Artifact’iyle kart oyunlarına doyacağız anlaşılan. Artifact’in oynanış dinamikleriyle ilgili detaylı bilgi içinse biraz daha beklememiz gerekecek.

Ve işte bahsi geçen Artifact oyununun videosu:

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi