En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Hideo Kojima Death Stranding hakkında bazı açıklamalarda bulundu

Metal Gear serisi ile isminden söz ettiren oyun yapımcısı Hideo Kojima, yakında yeni projesi ile oyun severlerin karşısına çıkacak.

0 117

Bilindiği üzere Kojima’nın sahibi olduğu oyun stüdyosu, uzun bir süredir Death Stranding isimli yapım üzerinde çalışıyor. 8 Kasım’da PlayStation 4’e özel olarak satışa sunulacak olan yapım için şimdiye kadar pek çok ekran görüntüsü ve oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan tüm içeriklere rağmen, hala kimse Death Standing’in oynanışını ya da konusunu tam olarak çözümleyemedi. Bunda oyunun tamamen yeni bir türe temel oluşturması da önem arz ediyor.

Hideo Kojima’nın açıklamaları

Kojima geçtiğimiz gün yeni projesi hakkında kısa bir demeç verdi. Ünlü oyun yapımcısı, Death Standing’in şimdiye kadar geliştirdiği en iyi oyun olduğunu ifade etti. Kojima daha önceki projelerde yapmak istediklerini tam anlamıyla hayata geçirmediğini ve hep bir şeylerden ödün vermek zorunda kaldığını söyledi. Yeni projesinde ise istediği tüm imkanlara sahip olduğunu belirten Kojima kusursuz bir iş çıkardığını belirtti.

Death Stranding çıkış tarihi

Death Stranding 8 Kasım’da Türkçe alt yaz desteğiyle gelecek. Bakalım oyun ciddi anlamda beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi