En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Hitman: Bölüm 5’in çıkış videosu yayında

0 199

IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman‘in finali yaklaşıyor. Oyunun 27 Eylül‘den itibaren oynanabilecek Hitman: Bölüm 5 için heyecan uyandıran bir çıkış videosu paylaşıldı.

Hitman: Bölüm 5‘e dair şimdiye kadar paylaşılan bilgilere göre hikaye Amerika‘da geçiyor. Freedom Fighters ismindeki görevde Ajan 47, Colorado’daki bir askeri kampa sızıyor. Oyuncuların bu eğitim kampında dört hedefi öldürmesi gerekiyor. Tabii bu hedefler oldukça yetenekli isimler olmasıyla dikkat çekiyor. Bu durum da oyuncuların görevi tamamlamasını zorlaştırıyor. Bölümün özetinde “Sean Rose, Maya Parvati, Ezra Berg ve Penelope Graves… Dördü de birbirinden farklı ve çok tehlikeli insanlar. Uzmanlık alanları çevre terörizminden kimyasal sorgulamaya kadar değişiyor.” sözleri yer alıyor.

Hitman bu sezon Paris, Roma, Marakeş, Bangkok ve Colorado‘yu dolaştı. Final bölümüyse Japonya‘da geçecek. Hitman: Bölüm 5, 27 Eylül‘den itibaren oynanabilecek.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi