En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

İkinci El Oyun Almak Güvenli Mi?

Her gün yüzlerce yeni ikinci el oyun ilanı internette yeni sahiplerini arıyor. Peki ikinci el oyun almak ne kadar güvenli? İkinci el oyun alırken nelere dikkat etmeliyiz?

0 3.119

İkinci El Oyun Nedir?

İkinci el oyun kullanıcıların satın aldıkları oyunları para ya da takas karşılığında başka kullanıcılara aktarmasıdır.

Neden İkinci El Oyun ?

İkinci el oyunların fiziksel durumları iyi ise jelatininden yeni çıkmış oyundan hiç bir farkı yoktur, Piyasaya yeni girmiş oyunlarda %10 ile %30, geçmiş yıllara ait oyunlarda ise %80 gibi rakamlara varan indirim söz konusu olacaktır.

İkinci El Oyunlar Neden Bu Kadar Ucuz ?

Oyunları sadece ülke sınırlarında değil özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyadaki oyun piyasasını (market indirimleri, özel kampanyalar, kiralama ve 2.el satış yapan işyerleri vb.) yakından takip eden kullanıcılar tarafından başka kullanıcılara aktarıldığı için fiyatları daha uygundur.

Elimdeki Oyunu Oyunalsat.net Üzerinden Satabilirmiyim?

Elinizdeki oyunu sitemizdeki emsal oyunları baz alarak belirlediğiniz fiyata satabilirsiniz.

Oyunalsat.net Üzerinden İlan Vermek Ücretli midir?

Sitemiz üzerinden vereceğimiz tüm standart ilanlar ücretsizdir. İlanınızı Öne çıkan ilan yapmak ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden öne çıkarmak ekstra ücrete tabiidir.

Sitedeki Oyunları Kiralayabilirmiyim ?

Evet kiralayabilirsiniz. Oyun kiralamak hakkında yaptığımız çalışmalar yakında tamamlanarak sizlerle paylaşılacaktır.

İnternetten Oyun Takası Yapmak?

Elinizde bulunan oyunu takas yapmak için sitemiz üzerinden ilan verebilirsiniz. Verdiğiniz ilan seçeneklerinden üzerine para alarak, kafa kafaya yada üzerine para vererek seçeneklerinden birini seçebilir ve takas yapmak istediğiniz oyunun ismini seçerek kullanıcıların ilanınıza daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Arızalı Oyunları Nasıl Anlayabilirim ?

Oyun alışverişlerinizde tavsiyemiz alacağınız oyunu şansınız var ise kendi cihazınızda yoksa da herhangi bir cihazda satın almadan önce test etmenizdir. Cihazınızın lensi zaman içinde yıprandığı için her oyunun bütün cihazlarda çalışacağının garantisi bulunmamaktadır.

İkinci El Olarak Aradığım Oyun Sitede Yoksa Ne Yapabilirim?

Sitemizi kullanıcıların kendi insiyatifi ile ekledikleri ilanlar oluşturmaktadır. Eğer aradığınız oyun Oyunalsat.net üzerinde yoksa, “arıyorum” ilan türünü seçerek aradığınız oyunu satmak isteyen fakat ilan vermemiş kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

Toptan Oyun Satın Alma ?

Toplu alım-satım istekleriniz için sitemiz üzerinde yer alan mağaza/dükkan kullanıcılarına iletebilirsiniz.

Oyunalsat.net Oyun Satıyor Mu?

Hayır. Oyunalsat.net oyun satışı yapmamaktadır, yalnızca alıcı kullanıcı ve satıcı kullanıcıları buluşturmaktadır.

Güvenilir Kullanıcı Nedir?

Güvenilir kullanıcılar sitemizde devamlı işlem yapan ve kullanıcılar tarafından olumlu yorum alan kullanıcılarımıza verilen özel bir unvandır.

Bazı İlanlarda Neden Satın Al Seçeneği Bulunuyor?

Güvenilir kullanıcıların verdiği ilanlara güvenilen, ilanlarda görülen ürünü stoklarında olan mağaza ve kullanıcıları temsil eder. Satın al seçeneğini kullanarak arzu ettiğiniz ürünü alabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi