En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

İlk Türk yapımı oyun Smell of Death, HTC Vive için çıktı

0 226

Türkiye’nin ilk sanal gerçeklik oyunu geliştiren firmalarından olan ve HTC Vive geliştirici programına kabul edilen tek Türk firması Alkame Games, ilk VR oyunu Smell of Death‘i yayınladı.

15-temmuz-2016-htc-vive-ilk-turk-vr-oyunu-3-site-İlk Türk yapımı oyun Smell of Death, HTC Vive için çıktı1 yıldır tamamıyla yerli kaynaklar ve Türk mühendisler tarafından geliştirilen korku FPS türündeki oyun, şu an sadece HTC Vive platformunda oynanabilir durumda.

Bu yıl sonunda Oculus Touch sürümü için de yayınlanacağı belirtilen oyun, Mutantlar tarafından ele geçirilmiş bir dünyada az sayıda kalan insanın hayatta kalma savaşını konu alıyor. İnsanlığı mutantlardan koruyan ekibin bir parçası olduğumuz oyunun ilk bölümü olan Dark House’da oyuncuların mutantlardan korunmak için kendilerine güvenli bir bölge oluşturmaları gerekiyor. Karanlık bir malikanede geçen bu bölümde oyuncular tüm mutantları öldürüp, anahtar ve şarjör gibi eşyalar bularak geniş malikaneyi tamamen güvenli hale getiriyor. Steam üzerinde 15,99 dolara satılan oyunun Türkiye özel fiyatı 24,99 TL.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi