En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Kılıç sallamaya hazır olun! Yeni God of War’da 100’e karşı 1 olacak

0 226

Anlaşılan o ki Zeus’a sataşan Kratos, bazı tanrıların canını iyice sıkmış…

god-of-war-4

Yaptığı oyun röportajlarıyla bilinen The Know isimli YouTube kanalı, God of War yapımcıları ile gerçekleştirdiği röportajda oyun hakkında yeni bilgileri bizler için topladı. Bu bilgilerden bazıları oyun sırasında ziyaret edeceğimiz mekanlar, karakterler ve yeni oynanış şekilleri ile ilgili. Gelin hep beraber yenilikler nelermiş öğrenelim.

PlayStation‘ın Amiral Gemisi olarak gördüğümüz oyun tabii ki de her zamanki gibi “only for PlayStation” yani yalnızca PlayStation’da ibaresiyle piyasaya çıkacak. Yeni God of War oyununda 9 farklı krallığa yolculuk edebilme ihtimalimiz bulunuyor, İskandinav mitolojisine göz attığımız zaman bu sayıyı 9’a da çıkartabilmemiz mümkün gözüküyor. En başta Aesir’in evi, ikincisi Vanaheim, üçüncüsü Alfheim ve Alfheim ile dördüncü alan arasında Midgard bulunmakta. Bu alemlerin geri kalanı da Jotunheim, Svartalfheim, Nidavellir, Niflheim, Helheim ve Muspelheim olarak sıralamamız mümkün.

god-of-war-4-kratos-oglu-God of War 4’ün videosunda bir dev ile Kratos’ın karşılaştığını görmüştük. Görülen o ki oyunda sürekli olarak teke tek karşılaşmalar yaşanmayacak. Röportajdan aldığımız bir diğer bilgiye göre ise, ekranımızda aynı anda 100 adet düşman bile görebileceğiz. Bunun haricinde, oğlumuzun annesi de yapılan açıklamalara göre oyunun senaryosunda çok kritik bir rol oynuyor. Henüz oğlumuzun ismini bile bilmiyoruz fakat sinirlerimize hakim olmaya çalışıp, oğlumuza bakıyorsak, annenin de önemli bir rolü olduğuna şaşırmadık açıkçası.

God of War 7’den 77’ye herkes tarafından çok beğenilen, oyuncuyu fazla dünyalara seyahat şansı bırakmadan yalnızca konuya yönlendiren, kısacası eğlendiren bir oyun olmuştu. Yeni God of War’da da yapımcılardan edinilen bilgiler ışığında anlıyoruz ki basit bir senaryo ile çok daha fazla oynanış ve serüven keyfi yaşayacağız gibi gözüküyor. Karışık senaryoları sevmeyenler için üzücü olduğu kadar benim gibi basit senaryo ile aksiyon yaşamak isteyenler için mutluluk verici bir haber olabilir.

god-of-war-4-kratos-oglu-3-

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi